Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

GAZİ'NİN SESİ

Tepki Skoru
0
merhabalar. gazi'ye girince çok şaşırdım. merhabalardan öteye geçilmemiş. yok mu hiç önemli bir konu. gazi başlı başına öğretmenlik eğitimi açısından bir lider. gazi eğitim fak ve mef var. mef'de çocuk gelişimi ve o.ö.ö var. buradaki gazinin sesi bu kadar mı? en aktif üniversite anketinde bile yok adımız. daha önemli konularda görüşmek dileğiyle...

Tepki Skoru
0
bencede okulun kalitesi çok iyi bende bir gazili olarak her ne kadar yorulsamda okulumu çok seviyorummm..

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ben 4 yıl boyunca sürekli duyduğum bir sözü yazmak istiyorum; "gazili olmak bir ayrıcalıktır"

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar.bende gazili olmak isteyen bir işletme öğrencisiyim.açıköğretim 2. sınıf işletme okuyorum.össye çok iyi hazırlanıyorum.gazi üniversitesi okul öncesi öğretmenliği istiyorum.umarım kazanırım.tek isteğim bu....

Tepki Skoru
0
gazi eğitimliler çok az paylaşımlarınızı bekliyoruz arkadaşlar nerdesiniz:))

Tepki Skoru
0
arkadaşlar gazi eğitimciler olarak mezun olan arkadaşlarımızı yeniliklerden haberdar etmek yeni kayıt yaptıran gazili eğitimci arkadaşlarımıza yardımcı olabilmek için tecrübelerimizi sunmak amacıyla daha çok birbirimizle paylaşım içersinde bulunalım.gaziye ayrılan bölüm gerçekten merhabalardan öteye geçmemiş...

Tepki Skoru
0
ben de okul öncesi mef e yerleştim bu yıl dersler hakkında bilgi werme konusunda yardımcı olacak arkadaşlar warsa çok makbule geçer

Tepki Skoru
0
neyi merak ediosanız sorun söyleyelim arkadaslar...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle