Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Fen öğretimi koleksiyonnn

Tepki Skoru
0
:36_11_13:sevgili arkadaşlar 1 hafta içinde yetiştirmem gereken bi ödevim var fen öğretimi dersi için hoca bi koleksiyon oluşturmamızı istedi hani çocukken hepimizin peçete kol.olmuştur işte yapacagımız koleksiyonda öyle olcak mesala kumaşlar olabilir onları pamuklu keten die ayırabilirz fene dayalı olmalı farklı fikirleriniz varsa paylasın :36_1_21:

Tepki Skoru
0
Arkadaşım ben sene ortasında böyle bi sergi yaptım foruma da resimleri ekledim...Hemen bakıyorum nerdeydi:)

Tepki Skoru
0
DİĞER-KARIŞIK ETKİNLİKLERİN 7.Sayfasında ZAMBAKLARIN KOLEKSİYON SERGİSİ ....oraya bakabilirsin..linki ekleyemedim kusura bakma:....

Tepki Skoru
0
:thumbsup:teşekkür ederm deryacm içinden 2 tanesini seçtim benm yapabilecegim hemen yarın hazırlıklara baslıyorum:36_7_8:

Tepki Skoru
0
rica ederim canım çok sevndm işine yaramasına...:)Başarılar....

Tepki Skoru
0
canm bi şey sorcam o koleksiyonlardan rengarenk ipleri kurdela yapmıssınız ya onları yapmayı düşündümde fen ögretimi ile ilgili sadece renklerini mi degerlendiriyim yünlü ince die mi yapıyım fikrin varmı bide boncukları yapayı düşündüm:36_3_12:

Tepki Skoru
0
bide hoca dediki yapacagınız koleksiyonları matematik ögretimiile karıştırmayın...yurtta kaılyorum imkanlarım kısıtlı;)

Tepki Skoru
0
Bence iplerden renkleri değerlendirebilirsin...Renk karışımı fene girer onu denesen..Mesela mavi iple sarı ipi yan yana koy altına okla yeşil ip yap...Boncuklar da çok güzel olur aslında...:) Biraz daha düşüneyim ben;)

Tepki Skoru
0
tamam canm artık yarın basliyorum yapmaya renkleri öyle yapıyım ii fikir tatlm :)

Tepki Skoru
0
ARKADAŞLAR yardımınıza çokk ihtiyacım var. fen öğretiminde besinler ve beslenme konusu hakkında daçok deneylere ihtiyacım var.fakat her şey kabulumdur.yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.lütfennnn:(

efs

Tepki Skoru
0
Bence iplerden renkleri değerlendirebilirsin...Renk karışımı fene girer onu denesen..Mesela mavi iple sarı ipi yan yana koy altına okla yeşil ip yap...Boncuklar da çok güzel olur aslında...:) Biraz daha düşüneyim ben;)
mrb hocam bende yarın koleksiyon yapacam okulda örnekleri çok beğendim bitane oyuncak koleksiyonu var nasıl yaptınız öğrenebilirmiyim ama acil
:36_15_4:

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.