Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Ezine 22 Eylül İlköğretim Okulundayım anasınıfı öğretmeniyim

Tepki Skoru
0
herkese çankkalenin ezine ilçesinden selamlar.
Arkadaşlar bu yıl Tekirdağ Çorlu Mükerrem Ali Kayan İ.Ö.O. dan 22 eylüle tayin oldum.Anasınıfı öğretmeniyim.Ezine deki meslektaşlarımla tanışmak isterim.

Tepki Skoru
0
BENDEN DE SANA SELAMLAR ASLICIM
DOSTUM BENİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMM.....

Tepki Skoru
0
kesinlikle öle düşünme sen bi tanesin .dost kelimesinin karşılığısın en kısa sürede senide yenicede görmek istiyorum.canım dostum

Tepki Skoru
0
hoş buldu sevgili arkadaşlar.bu siteyi keşfettim.keşke önceden sizleri tanısaydım.bir okul öncesi öğrt. ancak diğer bir okul öncesi öğrt. anlıyor..

Tepki Skoru
0
hocam nbr ben de ezine den hocam çok iyidir 1,5 sene yanında stajyer öğrencisiydim. alı hocam iyiliklerini hiç bir zaman unutmam gözde

Tepki Skoru
0
hocam ezinede kadrolumusunuz. kadrolu iseniz seneye tayin isteyin ben gelecem oraya :) çok güzel bir yerdesiniz,gözüm kaldı bak.iyi seminerler.

Tepki Skoru
0
kadroluyum hocam.seneyede tayin istiyorum.buyrun burdaki bayrağı size devredeyim.
gözdecim bende senin iyiliklerini hiç unutamam.vefalı öğrencim benim:)

Tepki Skoru
0
canım mrb ben gülhan. hala bayburttayım, çanakkaleyi çok özledim. tayinimin oralara çıkmasını çok istiyorum. yaza görüşürüz umarım.. sevgiler....

Tepki Skoru
0
Selam arkadaşlar bende ezine 22 Eylüle bu yıl geldim.Anasınıfı Öğretmeniyim.Tanışmak görüşmek umuduyla.....

Tepki Skoru
0
ezineye atanan arkadaşım tebrikler... sorması ayıp kaç puanla atandınız.orayı bende yazmıştım da:(

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle