Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Ey sevgili Hendek

Tepki Skoru
0
Bu sene Hendek ten ayrılıyorum.Şirin bir ilçe.Keşke kampusteki imkanlar burada da olsaydı.4 sene geride kaldı.Hey gidi günler.İlk gelişim daha dün gibi.Mezun olacak arkadaşlar irtibatı koparmayalım:p:p
[img]http://www.ef.sakarya.edu.tr/images/efgiris.jpg[/img]

Tepki Skoru
0
merhabalar,tebrik ederim.Darısı başımıza ,bende mezun olmak istiyorum..........:D

Nihal EROĞLU

YÖNETİM EKİBİ
Yönetici
Tepki Skoru
25

ilk geldiğimde okulun hiç bitmeyeceğini ve buralara nasıl alışacağımı düşünüyordum. ama inanın kampüste olmaktan daha da iyi burada olmak.herşey elinin altında.pek fazla aktivite olmaya bilir ama öyle..
burayı özleyebileceğimi hiç düşünmemiştim.[hr]HENDEK ADI BİLE İLK ZAMANLAR ÜRKÜTÜYORDU. ÇOK ŞEYLER ANLATILDI BURALAR HAKKINDA. KÜÇÜK TEKSAS DENNDİ İNSANLARI ANLAŞILMAZ ÖĞRENCİLERE İİ BAKMIYORLAR DENDİ AMA BUNLARIN HEPSİ DOĞRU DEĞİL MUTLAKA HANGİLERİMİ DOĞRU GELİN YAŞAYIN ÖĞRENİN....[hr]HENDEĞİ SEVİYORUZ AMA BİRAZ DAHA GENÇLERİ DAHA İNSANİ OLSALARDI. AMA ELBETTEKİ GENELLEME YAPAMAYIZ AMA GENELDE ÖYLE

Tepki Skoru
0
resime baktım da vayyy be üniversite baya gelişmiş... hatırlıyprum da biz mavi boyalı bnalarda derse giriyoduk şimdi sizin ders yaptığınız binaya son yıl geçildi o da hevesimiz kalmasın diye heralde:)o bahçede o kadar çok masa yoktu imkanlar biraz daha artmış galiba.bu sevindirici bi gelişme umarım aktivite bakımından da gelişmeler vardır bu arada şikayet eden arkadaşlar şükredin daha zor koşullarda okuynlar da vardı.ama yine de güzeldi kıymetini bilin...

Tepki Skoru
0
ah hendek ah oraları özleyeceğim hiç aklıma gelmezdi.resimlere baktım da geçen seneden bu yana değişmiş.biz göremedik.

Tepki Skoru
0
sevgili hendek buda güsel:=)
3 yıl gittti ömrümden kaldı bi yıl çabuk geçsin diorum kimseleri de buraya düşürmesin

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
serappa' Alıntı:
sevgili hendek buda güsel:=)
3 yıl gittti ömrümden kaldı bi yıl çabuk geçsin diorum kimseleri de buraya düşürmesin
Yok yav genede şirin güzel bi yerdi

Tepki Skoru
0
selam arkadaşlar ben henüz 1. sınıfı bitirdim umarım kampüsümüz daha güzel bir hal alır da size müjdelerini iletirim buradan....

Tepki Skoru
0
arkadaslar emin olun istanbulda anakrada veya turkiyenin gelişmiş diger yerlerinden birinde okusaydınız yinede bi eksikliğini bulurdunuz. bu ulasım olur barınma olurveya daha farklı bi eksiklik bulursunuz. size kendimce hendegin en cazip yönünü söylelyeyim arkadaslıklarınız daha fazla görüştüğünüzden daha fzla gelişiyor ve arkadaslarınızla daha fazla zaman geçiriyorsunuz arkadaslarınızla fazla görüştüğünüzden paylaşımlarınız artıyor.

Tepki Skoru
0
ben de eski binada okudum.biz mezun oldurken yeni bina yapılacak diye söyleniyordu.bizim bina eski tekel binası olduğu için pencereler küçük ve yüksekteydi.hiç etrafa bakmaktan dikkatimiz dağılamazdı.

Tepki Skoru
0
hendek özledim seni...Gözümde tütüyorsun:)Hendeğimi özledim bilmem ama hendekteki günlerimi çooooooook özledim...

Tepki Skoru
0
keşke hiç bitmeseydi dediğim, ömrümün en güzel yıllarını yaşadığımı düşündüğüm yer hendek ,,eski binalarda da okusak çok güzeldi, hala geçerken içimtitrer heyecanlanırım seni seviyorum hendek

Tepki Skoru
0
ben 2006 mezunuyum.her gün bir defa kesin kocaman bir ahhhhhhhhhhh çekiyorum.nedenmi?zamanında yeterince kıymetini bilmediğim hendek'i sınıf arkadaşlarımı ve oralara dair ne varsa özlediğim için.şimdi vanın bir köyünde öğretmenlik yapıyorum ama mutsuzummmmm

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar..bu binada bir sene okuya bildik..son sınfta yeni açıkdı ve mezun olduk..yeni gelen arkadaşlar güzel bir üniv.okuyacaklar artık ama olsun bizim içinde güzeldi...hepinize teşekkürler...

Tepki Skoru
0
güldennnn arkadaşım ben yurttan sinem çömünn belki hatırlamazsın ama hani artvin ekibinden :)) nasılsın yaaa!!!
bu arada şimdi hendeği beğenmeyenler mezun olunca çok arayacaklar ben 2006 mezunuyum bana inanınnnnn

Tepki Skoru
0
gerçekten çok değişmiş hendek...sakın orda olduğunuz için yakınmayın...daha beter yerler var.Orada okurken hendeğin küçük olduğunu düşünüyordum hep ama öğretmen olunca ve doğuda küçük bir yere atanınca insan anlıyor nerenin daha küçük olduğunu.her zaman eldekilere şükretmek lazım...seni çokkkkkkkkkkk özledim hendek...

Tepki Skoru
0
hendek evet bendende özlendin.turan çakırı çok özledim.2005 mezunları nerdesiniz.

Tepki Skoru
0
eğer4. sınıfta geçiş yapmasaydım ben de 2006 mezunu olacaktım. öğrenciyken bende çok yakınırdım küçük bir yer olmasında, kampüste olamamktan, insanlarından vs... Ama hayatının en büyük pişmanlığı ne diye sorsalar hendekte bir yıl daha kalmamak derdim. hendeği ve öğrencilik günlerimi çok özlüyorum

Tepki Skoru
0
coadminimiz senide cok ozlemısım bende bu yıl mezun oldum bıtanem ıkıncı ogretımden buketın arkadası filiz hatırladın umarı m hendek sokaklarında azmı gunumuz ıyı kotu anımız gectı hepınızı cok ozledım cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk sevıyorum sızı ne guzel bu sıtede sızle mesajlasabılıyorum kendınıze dıkkat edın

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle