Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Eskişehir'de Okul Öncesi ve Çocuk Gelişimi Mezunlarına Kadrosuz Usta Öğreticiler Kurs

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bu yıl eskişehırde cocuk gelışım mezunları için usta öğretıcı semınerı düzenlenecekmı

Tepki Skoru
0
ben gecen yaz istanbul da katılmıştım bu tar bı kurs'a cok bi faydası olmadı şahsen ama katılıcaklara başarılar

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ben kız meslek lisesi cocuk gelişim bölümü mezunuyum.4-5yıl özel bir kreşte görev yaptım ve yurt dısına gıtmem gerektıgı için işimden ayrıldım.Bu yıl kursa katılmak istıyorum ama ikametgah ettığım şehırde bu semıner düzenlenmıyo diğer illerın meb.mail gönderıyorum ama net bır cvp vermıyolar.sizden ricam bu konu hakkında bilgi,duyduguma göre nekadar dogru bılmıyorum 2 yıllık gecerlıymış yanı ıkı yıl icersınde biyerde calışmaya başlamam gerekıyomuş pekı her ıkı yılda belgeyı yenılememızmı gerekıyo_?15 gunluk kurstan sonra bu belgeyı almaya hak kazanmış arkadaşlarımızdan meslek lisesi mezunu olupta calısan varmı_?saygılarımla

Tepki Skoru
0
Arkadaşım farklı bir ildeki kursa katılabilirsin.Genellikle ağustos eylülde oluyor ama sen hangi ile yakınsan oraya telefon aç.Ayrıca 2yıl geçerli derken devamlı çalışırsan sorun yok aynı belgeyi kullanıyorsun ama ben açıkçası zamanın geçmiş almıyoruz diye birşey duymadım.Ben 4yıldır aynı bel.çalışıyorum.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle