Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Eski kullanıcı adımı kullanamıyorum...

Tepki Skoru
0
merhabalar öncelikle site yenilenmiş hayırlı olsun inşaallah çabuk alışırız...fakat benim eski kullanıcı adım acılmıyo şifremi unuttum kısmına girdim ama adresime şifre ben eski kullanıcı adımı(eski kullanıcı adım:mrym) kullanmak istiyorum.teşekkürler....:confused:

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Sanırım hotmail li bir mail adresine sahipsiniz.Konu ile ilgili açıklama yapılacak gün içinde.

Tepki Skoru
0
ama ben kavuşamadım:( kaç gündür bekledim ama bişey olamyınca yeni kayıt aldım ama bende eski kullanıcı adımı istıyorum eskisi neseli şimdiki nese87 olursa sevinirim:)

Tepki Skoru
0
Öncelikle Merhaba Selçuk bey bende YELLOW fakat bende artık eski ismimle girmek istiyorum size ulaşmak için yeni bir hesap açmak zorunda kaldım.Şifremi unuttum bölümünde mailimi vermeme rağmen dönüs olmadı bilmiyorum mynet olduğu için mi sorun oldu ama bu sorunumu hallederseniz çok mutlu olurum.
Sizi rahatsız ettiğim içinde yürekten özür dilerim.

Tepki Skoru
0
merhaba selçuk bey bende eski kullanıcı adımı istiyorum verdiğim mail adresinide almıyor eskisi zinar dı.bu şimdi zinar21 oldum

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Arkadaşlar yukarıda bir açıklama yaptık.
kayıtlı mailinizden mail atmadıgınız muddetçe yeni şifre alamassınız.Çünkü ben sizin o mail adresine sahip oldugunu bilmem lazım.Yoksa sizin adınızı kötü niyetli birisi de gelip benden isteyebilir onada direk şifre mi vereyim ?
O yuzden ilkin ispatlanması için kayıtlı mail adresinizden okuloncesidestek@gmail.com a şifre talebi diye mail atarsanız en kısa sürede şifrenizi alırsınız.Yada hotmail kullanıyorsan msn@okuloncesi.org u msn adresinize ekleyip istekte bulunsanızda olur.
Şu ana kadar kim mail attı ise şifresini aldı arkadaşlar.
27 haziran 2 temmuz arasında memlekette olacağımdan biraz gecikmeli olarak şifrenizi alabilirsiniz.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle