Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

EK DERS KATLİAMI

Tepki Skoru
0
PARDON GÜNCELLİYORUM
YENİ GELEN YÖNETMELİĞİ OKUDUNUZ MU
BUNA GÖRE GELMEDİĞİNİZ BÜTÜN SAATLER MAAŞ KARŞILIĞIDA DAHİL EKDERS OLARAK SAYILIP HAFTALIK OLARAK KESİLECEK

Tepki Skoru
0
evet ya böyle bişey olabilir mi?izin alma hasta olma gibi bi şansımız yok yani

Tepki Skoru
0
yarı yıl ve yaz tatıllerındede mı kesılıcek nasıl yanı

Tepki Skoru
0
ARKADAŞLAR HAFTADA 2 GÜN RAPOR ALMANIZ DEMEK 5 GÜNLÜK EKDERSİNİZİN KATLEDİLMESİ DEMEK.BUNA GÖRE BİZDE 3 GÜN BOŞU BOŞUNA ÇALIŞACAĞIMIZA 5 GÜN RAPOR ALACAĞIZ.NEDEN 3 GÜN ÜCRETSİZ ÇALIŞALIM Kİ??BU YÖNETMELİĞİN BİR AN ÖNCE DEĞİŞMESİ LAZIM...TAM GÜN ÇALIŞAN ARKADAŞ 1 GÜN RAPOR ALDI,55 YTL EKDERSİ GİTTİ....

Tepki Skoru
0
TATİLLERDE VE MAZERET İZİNLERİNDE BÖYLE BİR UYGULAMA YOK BİLDİĞİM KADARIYLA....

su2

Tepki Skoru
0
Bu konuda Milli eğitime mail atmamız gerekir.Bizler sessiz kaldıkca daha farklı uygulamalarıda yürürlüye sokarlar.Çok saçma

Tepki Skoru
0
Biz de 5 gün rapor alırız ama olan çocuklara olur bütün bunları nasıl göz ardı ediyor bu milli eğitim yaa düşünemiyormu eğitimin aksayacağını öğretmenin 2 yerine 5 gün rapor alacağını... Ama doğru ya önemli olan para kaynağı oluşturabilmek bunuda en iyi devlet memurları üzerinden yapabiliyo yıllardır.Ne de olsa eline vur al ekmeğini memurun... Yazık...

Tepki Skoru
0
arkadaşlar yeni ek ders yönetmeliğine göre haftada iki gün herhangi bir nedenden dolayı okula gitmediğiniz zaman rapor izin vs...toplam 12 saat ek dersiniz kesiliyor...yani dedikleri aynen şu iki gün gelmediysen öbür günler gelmesende olur...bu nasıl bir anlayıştır bilmiyorum...düşüncelerini paylaşırsanız sevinirim..

Tepki Skoru
0
benim anladığıma görede 1 gün gelmezsen o günün ek dersleri kesiliyor ayrıca diğer haftada ceza gibi bi 6 saatin daha kesiliyor. yani devlete bedava çalışmış oluyosunzu

Tepki Skoru
0
ögretmenim 2 gün gelmezsen ewet 12 saat ekdersine mal oluyor ama bu demek değilki o hafta hiç gelme... gelmediğin hafta ki ders saatleri bir sonraki haftanın ekdersinden düşülecek haberiniz olsun.... iiii geceler

Tepki Skoru
0
evet arkadaşlar,1 gün gitmezsek 2 gün ,2gün gitmezsek 1 hafta gitmemeiş gibi ek ders kesilip ayrıca nasıl olsa kesinti oluyor deyip gitmeme hakkımızda yok bu sefer de aynı şey fazlasıyla oluyor.biz öğretmenleri ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım,eskiden bir karizmamız vardı şimdi o da yokoluyor...

Tepki Skoru
0
anlamadım ben ya bu nasıl iş.ben şimdi bi hafta gitmesem nolacak.kaç saatim kesilecek

Tepki Skoru
0
pekı hastalık durumlarında raporlu olununcada kesılcekmı kesılmez herhalde bırde hastalık harıcınde gıtmemezlık zaten yapılmıyokı eger o durumdada kesılmıyosa çokta bısey olmaz gıbı

Tepki Skoru
0
ek ders kesintileri 2.haftaya devretmiycek,hesaplamalar hafta sonları yapılacak,yani o hafta gitmediysen ertesi haftayı etkilemiycek müdürümüz bu şekilde açıkladı.ayrıca çok saçma bi durum,resmen hakkımıza giriyolar...umudunu ekderse bağlayan çok öğretmen var güzel ülkemizde okul olarak şoktayız nasıl bir mantık anlamış değiliz...

Tepki Skoru
0
maaş karşılığı gitmek zorundasın o da ayrı mesele tabii

Tepki Skoru
0
bidik' Alıntı:
anlamadım ben ya bu nasıl iş.ben şimdi bi hafta gitmesem nolacak.kaç saatim kesilecek
rapor alıp bir hafta gitmezsen 12 saat kesilecek diğer haftayı etilemiyecek(bu arada 23 nisan haftası hiç ek ders yok)

Tepki Skoru
0
benimki bi stemdi arkadaşlar...niye gitmemezlik yapıyım ki...

bugün müdürümle görüştüm...iki gün okula gidilmezse 12 saat ek dersten kesilecekmiş ...geriye kalan 3 saat + 1 saat(10 saate bi saat) ...o hafta sadece 4 saat ek ders ücreti alınacakmış...

Tepki Skoru
0
güldeste' Alıntı:
bidik' Alıntı:
rapor alıp bir hafta gitmezsen 12 saat kesilecek diğer haftayı etilemiyecek(bu arada 23 nisan haftası hiç ek ders yok)

Demek 23 Nisan haftasıda ek ders yok... Ne denirki ya... İnanamıyorum...

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar geçen hafta çok ağır hastaydım ve 2 gün rapor almak zorunda kaldım.bu ay 366 ytl yatan ekders bana 283 ytl olarak yatıcak 2 gün için kesilen miktara bakın!! ben birşey söylemiyorum artık.tüm yılını raporla geçirenler için bu uygulama yapılmış olabilir ama kurunun yanında yaş da yanıyor işte.......

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle