Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Eğlence...

Tepki Skoru
0
[size=x-large][/size]Arkadaşlar eğer yeterli çoğunluğu elde edersek eğlenceli ortamlar yaratabiliriz;)
ee malum yaz geldi:D
börtü böcek:phzuihf:
Eğer biz de varız diyen arkadaşlar olursa bu konuyu daha ciddi boyutta konusuruz:)
Bekliyorum Mesajlarınızı....

Tepki Skoru
0
Ümit benim aklıma ilk gelen şey piknik oldu..şöyle doğayla içiçe kafa dağıtmak..ne dersiniz?..

Tepki Skoru
0

evet siz ayarlayın .... pikniğe gidelim ....çok iyi fikir...kent ormanı olmasın ona göre :36_11_6:

Tepki Skoru
0
Valla ben İzmit'te kent ormandan başka yer bilmiom..sen daha iyi bi yer biliyosan söle nüphelda..hıh...:)

Tepki Skoru
0
peki arkadaşlar bu işe el koyuldu yeterki siz de gelecek sayısını belirleyin ve bana burdan haber werin:D:D
ee artık burda warız:S:S

Tepki Skoru
0
bi de sanırım Nalan KURU TURAŞLI demişti piknik için ayarlayın gidelim diye bunun dışında diyorum bu düzenlenecek şeyi haberiniz olsun:):)
Ya buraya gelen de yok artık 3 ümüz gideriz:36_11_6:

Tepki Skoru
0
Ümitim doğru söylüyon...bence bu hafta adam toplayalım..zorla:D başka türlü milletin taktığı yok..:(

Tepki Skoru
0
evet ümit kardeşim zaten daha önce konuşmuştuk bu piknik meselesini senle erkek erkeğe gidelim demiştik hatırlıyosan az oluruz ama öz oluruz yinede bide şöle kızlarla falan 1. 2. gelmek isteyen herkesle komple pikniğe gidelim güzel biyere ayarla şunu sen yaparsın ha ayrıca etkinlik olarak go kart olabilir pomak bilir :36_1_21:ama tabi sadece bi fikir ha bide denize gidebiliriz şöle güzel bi deniz sefası iyi olur

Tepki Skoru
0
nie erkek erkeğeymiş yaa alla alla gidelim işte hep beraber ayrıca pomak kent ormandan başka yerlerde var maşukiye mesela yalan oldu orasıda hep beraber oraya gidelim işte he bide musti go kart olur ben uyarım f1 kızlarıyız nede olsa:36_1_21:

Tepki Skoru
0
:D:D ya millet go kart etkinliği biraz burjuvamsı bi etkinlik :D bence piknik ideal.havalarda müsait artık..ama bence bir an önce harekete geçmemiz lazım..ne dersiniz?

Tepki Skoru
0
maşukiye var hep oraya gidilir :) olur muu ... ama açkçasııı biz ikiler pe sosyal aktivitemiz olmuyo... sınıfta kendi rayında herkes... olmıcak gibi...ama bakalım biz hayal urmaya devam edelim....

Tepki Skoru
0
Neyse nuh-pel-daaa maşukiye duydum efet bizim sınıftan da dediydiler...
Kocaelinden bilen bi abimisle konuscam bakalım arac ayarlarsak öle bi takılcaz bakalım..
Deneme olur sonraki sefere daha i olur::DD
Tabi bıdı bıdı ediom burdan ama kısmet yine de:))))

Tepki Skoru
0
arkadaşlar merkese daha yakın şehitlik korusu var gidilebilecek. güzel bi piknik alanı ve izmit manzaralı hem ulaşımıda kolay. şehir içinden otobüsü falan var he giderseniz burayada yazın gelip kontrol ederim belki sizi:D:D

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle