Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Egede halen okumakta olan arkadaşlar buraya..

Tepki Skoru
0
:egg61nb:
2009 da öss ye girdikten sonra bende sanırım ege üniversitesine geleceğim. bu güne kadar ege nin sadece çocuk cerrahisine tedavi amaçlı geldim yani ege yi hastane olarak bilirim ben. hastane dışında nasıl bir yerdir neler yapılır anlatın biraz :)

Tepki Skoru
0
:egg61nb:
2009 da öss ye girdikten sonra bende sanırım ege üniversitesine geleceğim. bu güne kadar ege nin sadece çocuk cerrahisine tedavi amaçlı geldim yani ege yi hastane olarak bilirim ben. hastane dışında nasıl bir yerdir neler yapılır anlatın biraz :)
Ege Ünv'tesi çok güzel bir yerdir gerek kampüsüyle gerek eğitim sistemiyle. fakülte binamız biraz harap durumda olsada ortamın sıcaklığıyla bunlar önemsiz şeyler oluyor;)gelirsen pişman olmazsın;)

Tepki Skoru
0
ben okulönseci öğr. 2.sınıftayım binamız seneye yenileniyor yani yeni binaya taşınıyoruz.o problemde çözülüyor.bizzat rektörümüzden 10.yı etkinliklerinde söz aldık.kesin gelecek yıl yeni binadayız

:)))

Tepki Skoru
0
ben ege üniversitesi okul öncesi bölümünde okuyorum 3. sınıfım başka kimse yokmu ???

Tepki Skoru
0
ya benim adım murat ben seneye öss ye gireceğim burayı düşünüyorum okul nasıl bana bilgi verebilirmisiniz ben izmirliyim memleketimi düşünüyorum

Tepki Skoru
0
Ohh ohh, ne güzel herkes burada...Değerli 4. sınıf arkadaşlarım ben de buradayım Bütün Ege Üniversitesi Eğitim fakülteli arkadaşlarıma başarılar... Zeyneb :)

Tepki Skoru
0
ya ben ben egeyi istiyorum hem evimizde izmirde bana koly olur ben şuan karaman anadolu öğretmen lisesinde okuyorum inş bu sne yanınızda olurum

Tepki Skoru
0
egeye kac puanla gırdınız ?test 1 puanı
cevaplarsanız sevınırım

Tepki Skoru
0
Ben de ege üniversitesine kayıt olmayı düşünüyorum.okul öncesi bölümüyle yapılan çap programları neler.bilgi verebilirseniz sevinirim..teşekkür ederim

Tepki Skoru
0
ege üniv çok kaliteli olmakla birlikte gerek öğretim üyeleri gerek binalar olsun çok güzel bir okul ..525 otobüsüne binmeniz gerek:DDD ege üniv geldiğinize pişman olmazsınız

Tepki Skoru
0
iyi ki egeliyim.kesinlikle tercih edilmesi gereken bi üniversite! okul öncesi 2 grubundanım mezun olduğum günleri de görürüm inş;)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle