Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

DOWN SENDROMLU OĞLUM

Tepki Skoru
0
Allah onu sizden ayırmasın daimen.. o hep saf ve masum kalacak..

Tepki Skoru
0
'''SEVGİLERİN EN GÜZELİ KEREMİ SEVMEK,ÖZLEMLERİN EN GÜZELİ ONU ÖZLEMEK VE HAYATIN TADI SABAH UYANDIĞIMDA KEREMİN VARLIĞINI BİLMEK''''YENGESİ M.YAZICI

Tepki Skoru
0
allah insana taşıyamayacağı dert vermezmişş. ne kadar doğru değilmi???? allah acısını göstermesinn.

Tepki Skoru
0
allah analı bablı büyütsün çok geçmiş olsun allah sabır versin.

Tepki Skoru
0
Güzel Dualariniz Ve Mesajlariniz Için çok Teşekkür Ederim Arkadaşlar. Hepinize Seviler...

Tepki Skoru
0
Çok şirin bir bebek buuu.Maşallah Allah bağışlasın.Böyle ilgili ve bilinçli bir anne eminim onu çok güzel yetiştirecektir.Sevgiler...

Tepki Skoru
0
arkadaşım çok şanslı bır bebeğiniz var,dunyaya gelmesine vesile olan çok donanımlı bır aılesi var.sevgı dolu,cocuğunu olduğu gibi kabul etmiş,bilinçli ve o.ö.eğitimcisi..onunla ilgili pek çok gurur duyacağınız başarılar yaşayacağınızı seziyorum.hepinize sağlıklı,keyifli,metanetlı gunler dılıyorum.bebeğinizin tatlı ellerinden öpüyorum.

Tepki Skoru
0
arkadaşım çok şanslı bır bebeğiniz var,dunyaya gelmesine vesile olan çok donanımlı bır aılesi var.sevgı dolu,cocuğunu olduğu gibi kabul etmiş,bilinçli ve o.ö.eğitimcisi..onunla ilgili pek çok gurur duyacağınız başarılar yaşayacağınızı seziyorum.hepinize sağlıklı,keyifli,metanetlı gunler dılıyorum.bebeğinizin tatlı ellerinden öpüyorum.
Sevgili Asuman, ne güzel şeyler yazmışsın. Oğlum ve kendi adıma teşekkür ederim. Ne mutlu bize ki, dünyamızda böyle düşünen güzel insanlar da var..
Selam ve sevgiler

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar, güzel mesajlarınız için, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.. İyi ki varsınız!

Tepki Skoru
0
ay hocam ya çok şeker.allah hiç bir zaman ayırmasın.hep beraber mutlu kılmanızı nasip etsin.

Tepki Skoru
0
ayy ne güzelde poz vermiş kerata senii..kırmızılarda çok yakışmış...hocam RABBİM sizede oğlunuzada dilerimki uzun ömürler verir...ben inanıyorumki minik yavrunuzun bu durumu sizin için bir ayrıcalık..herzaman sabırlı ve sevgi dolu olduğunuz sürece eminim bu sınavı başarıyla vereceksiniz ve ödülünüz ÇOK BÜYÜK olacak...

Tepki Skoru
0
Allah bağışlasın. Sağlıklı sıhhatli başarı dolu uzun ömürler versin. benim oğlumda down sendromlu. Oğullarımız bizim için hayırlara vesile olur inşallah. Keremciği öpüyorum.

Tepki Skoru
0
gerçekten melek gibi çok şeker ve sizler gibi bilinçli ve sevgi dolu bir ailesi olduğu için çok şanslı hepinize sağlıklı uzun ömürler olsun arkadaşım bizimle paylaştığın için teşekkürler

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar güzel mesajlarınız için hepinize kucak dolusu sevgiler ve teşekkürler!

Allah bağışlasın. Sağlıklı sıhhatli başarı dolu uzun ömürler versin. benim oğlumda down sendromlu. Oğullarımız bizim için hayırlara vesile olur inşallah. Keremciği öpüyorum.
İnşallah olur! Ben de sizin oğlunuzu öpüyorum. Allah'a emanet olun.. Sevgiler

Tepki Skoru
0
Allah sizlere bağışlasın..Çok tatlıymış gerçekten de,maaşallah:))

Tepki Skoru
0
Amin arkadaşlar.. Evet gerçekten çok ama çok tatlı bir çocuk! Oğlum diye söylemiyorum...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle