Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Dokuz eylül talipleri..

Tepki Skoru
0
mrb arkadaşlar ben okul öncesini çok fazla istiyorum..umarım olıcak buyıl olmassa seneye ama muhakkak okul öncesi olıcak..bu yıl ilk kez öss ye girdim ve puanım dokuz eylüle yeticek kadar yüksek değildi:( belki bi ihtimal (tüm aile buna dua ediyoruz) dokuz eylül ikinci öğretim olabilir...size danışmak istediğim ikinci öğretim okumak dokuz eylülde bi bayan için ne kadar uygun...
ve okul öncesini dokuz eylülde okumak..nasıl bi duygu memnunmmusunuz??

Tepki Skoru
0
mrb damla abla msjını okudum ve annemle babama da okuttum:)
çünkü ikinci öğretim hakkında çok tedirginler..sen bu maille bana nasıl bi iyilik yaptın bilemessin..onlara göre dokuz eylül ikinci öğretim okuyacağıma afyona gitmem daha uygun.tekrardan çok teşekkür ediyorum sana..bekliyorum sabırsızlıkla bekliyorum sonuc ve tercih sonuçlarımı..

Tepki Skoru
1
Umarım istediğin olur.Bende 2. öğretim okudum hiç zorlanmadım.Korkman gerekmez hocalar ve arkadaşların sana yardımcı oluyor.
Evet Damla' nında dediği gibi hocalar arkadaşlarımız gibiler.Derslerde biraz zorluyorlar ama bizim iyi eğitim almamızı istedikleri için.:)
Umarım kazanırsın...

Tepki Skoru
0
BEN HALEN 2. ÖĞRETİMİNDE OKUYORUM 3. SINIFA GEÇTİM EVET DİER ARKADASLARIMINDA DEDİĞİ GİBİ ZORLUOLAR AMA OKULUMUZUN ÖĞRETMENLERİ ÇOK İİDİR.ÖZELLİKLE GÜNSELİ HOCAYI ÇOK SEVERİM. KAZANIRDA GELİRSEN BURAYA SANA YARDIMCI OLURUM BİR ÇOK KONUDA. BU ARADA BİZİM SINIF 45 KİŞİ ORTALAMA VE TEK 2. ÖĞRETİM SINIF BİZİZ...UMARIM HERŞEY GÖNLÜNCE OLUR...:)

Tepki Skoru
1
ailenin işine karışmak istemem ama afyonu yazma derim. eğitim açısından 9 eylülden geridir. zaten mezun olduğunda bu bölümde diplomanda yazacak okul adı epey işine yarar.

ikinci öğretim dersleri 4te başlar en geç 10da biter. öğretmenler öğrencilerle birlikte çıkar. zaten senle aynı anda dersten çıkacak 50 kişi olacak. sizin dışınızdada okulda güvenlikten tut, hocalara ve binlerce öğrenciye rastlayacaksın. 9 eylül üniversitesi buca eğitim fakültesi zaten bucanın tam merkezinde. çevresi ıssız falanda değil. müsait bir zamanında istersen okulun sitesine bak. olmadı ben sana okul resimlerini gönderirim. pretty(gökçe) sana destek olur sanırım. bende elimden geleni yaparım. ne de olsa hala hocalarla görüşüyorum.

umarım orayı kazanırsın!

Tabiki elimden geleni yaparım.:)Hocalarla sürekli görüşüyorum...:)
Umarım kazanırsın...

Tepki Skoru
0
yolladığınız cevaplar için çok çok teşekkür ederim buna ihtiyacım vardı..şimdi tek yapmam gerekn temmuz ortasını beklemek..sonra bunlar yeniden göze alacağım elbet

Tepki Skoru
0
bu arada ben veumutla.diren şifremi unuttuğum için değiştirmek zorunda kaldım başka sorularımda var eğer cevaplarsanız sevinirim..öncelikle devlet yurdu çıkma şansım normal eğitim görenler katar varmı..harç parası çok yüksek diyorlar bu doğrumu?? burs alma şansım varmı??? daha sonraki yıllarda başarı seviyesine göre normal eğitime geçebiliyormuyum??? kafanızı yoruyorum ama bunlarıda çok merAK ediyorum..şimdiden tşk ederim

Tepki Skoru
0
canım, bende 206 dokuz eylül mezunuyum. evet 2.öğretimin harç paraları biraz yüksek oluyor. bide eğitimin bopyunca okulda etki,nlikler için bir hayli para harcamak zorunda kalacaksın.
bize öyle yapmışlardı ve bunun değişeceğini hiç mi hiç sanmıyorum. diplomanda yazacak ibareye gelince;
eğer devleti düşünüyosan bu hiiiiiiiiç işe yaramıyo emin olabilirisn. çünküüüü; bizim sınıf birincimiz şırnakta mayınların arasında öğretmenlik yapıyor bu sıralar.
özele gelince de eğer kolejler ve özel okulllar dışında ana okulları veya kreşleri düşünürsen onlar zaten ucuza çalıştıracak eleman arıyorlar eee buda kız meslekten çıkanlar oluyor tabi.ben senin yerinde olsam şunlar düşünğrdüm ; evet güzel bir şehir, hocaları çok iyi ama maddi olaak zorlanacaksın ikinci öğrt.de ama evin burdaysa düşünmeden yaz derim. afyonun eğitimi ve koşulları hakkında bir bilgim yok bu konuda bir şey söyleyemeyeceğim bir afyonlu olarak utanılacak bir durum ama öyle :) sıkma kendini herşey zaman içinde yerini buluyor.....

Tepki Skoru
0
mrb handan abla yazdıklarını okudum..okuldaki etkinlikler önemli değil bugüne kadar okudugum okulların hiç birinde okul faliyetlerine katılmadım sevmemde okul faliyetlerini... özelde yani kreş ve dierlerinde çalışmayı istemiyorum..herzaman seçeceğim ve düşündüğüm meslekler hep devlet işleriydi..özel sektör demek rekabet demek.elbette devleti düşünüyorum doğuda olması ise çok fark etmez dokuz eylülü istemem şehirden dolayı sanırım afyonda okumayı hiç istemiyorum bunu düşünmek bile istemiyorum hiç istemediğim bi lisede zaten 3 yılımı geçirdim birde 4 yıl hiç istemediğim şehirde yaşamak..yinede başka meslekleri yazmayacağım başarılı olabiileceğimi düşünüyorum..yani %10 a girebilmek ve örgün eğitimli ücreti ödemek elbette iyi olur..tüm sorun şuan zaten ücretler ama son duyumlarıma göre eğitim fakültelerinin harçları dierlerine göre daha uygunmuşş az kaldı çok azz 15 gün sonra sonuçlar belli olacaktır..rehber öğretmenime ve sizlerden aldıklarıma göre uygun biryer yazacağım...

Tepki Skoru
0
ben össye bu sene gireceğim bende 9 eylül üniversitesinin bi öğrencisi olmak istiyorum.şuan tek hayalim bu ve bu sene elimden geleninin en iyisini yapmaya çalışcam.seneye oralardayım inşallah....

Tepki Skoru
0
iyi dileklerin için tesekkur ederim damla abla puanların epeyce yükseldiğinin ve işimin biraz daha zor oldugunu biliorum.elimden geleni yapıorum 9 eylülü istiorum(tüm kalbimle)ama herseyin hayırlısı demek gerek bazende.bakalım herseyi 2008 össde görcez.(inş. seneye bu zamanlar izmirde yurt arıo olurum yaaa):D

Tepki Skoru
0
o benimmmm.en çok istediğim şey dokuz eylül üniversitesi okul öncesi öğretmenliği:)

Tepki Skoru
0
bnde dokuz eylül üniversitesinde okumak istiyorumm ve bunun içindeee elimden geleni yapıorumm inş. seneye gireceğim sınavda izmir dokuz eylül üniversitesini kazanırımmm.....

birdee bn bilen arkadaşlarıma sormak istiyorumm dokuz eylül üniversitesinin eğitimi nasıl puanları çokmu yüksek(eminim çok yüksektir ama bn genede sormak istiyorumm)) birde okul hakkında bilgi istiyorummm VEEEE giden arkadaşlar memnumusunuzzz(((( EĞER CEVAP VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM))) ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERR......:):):)

Tepki Skoru
0
arkadaşım izmir de doğmuş orda büyümüş ve orda okumuş biri olarak şunu kesin olarak söyleyebilirimki dokuz eylül eğitim çoook güzel. oranın havası bile çok farklı emin olabiirsin. izmire gelince türkiye bi yana izmir bi yana. hakkaten yanii inşallah dokuz eylül olur ve orda yaşamanın tadına varırsın

Tepki Skoru
0
Cümlelerimi okuyanlar mrß..Ben inönü üniversitesi mat. bölümü.5. sınıf terkim..Bu sene sınava girdim ve 3. tercihim izmir ..Gelme olasılıgı ise yüksek..Size sormak istedigim sudur..Hazırlık denen olay nedir?..Eve cıkmak istesem kiraların durumu nedir?..Hocaların ve derslerin gecilebilme olayı nedir zorlugu ?..Hocaları gecebilmek de gerektigini daha önce ki üniverstemde gördüm cünkü..Sorunlu bir ögrenci deilm cünkü sorunlu bir insan deilm..Ama sorunlu hocalara takıyorum..Korkum bu..Sizden bu konularda bilgi alırsam sevinecegim..Şimdiden ilgi ve alakanıza tesekkürler..(Tabi cevap verenler icin.)...

Tepki Skoru
0
arkdslar bennn dokuz eylul izmir meslek yuksek okulun ayerlestım manısada oturorum ve ew arkdsıı aırorummm lutfennn yardımcıı olunnnn

Tepki Skoru
0
bence bu şekilde arkadaş arama derim insanlari dogru seç ona göre düşün bu devirde kimin nasıl biri oldgunu bilemiyoruz ilk yıl yurtta kalsan daha iyi olur bnm dayımın kızıda dokuz eylülü kazandı gecen sene ev tutmak istedi ama ilk yıldan ev tutmak biraz zor oluyo arkadas falan yok güvenemiyosun yurtta kaldı suan yurttan cok memnun yurtta okula çok yakınmış o yüzden yol sorunu falan hiç yaşamadı ev tutmaktan da vazgecti bu senede yurtta kalcakmıs bence böylesi daha iyi 2.ve 3. yılında eve tutsan daha iyi yada daha önceden tanıdıgın arkadasın varsa tut derim ben....

Tepki Skoru
0
merhaba.ben deü okul öncesi öğrt. (iö) kazandım..okuldaşlarıma iki sorum olack;
bizim bölümde ing. hazırlık var mı?
ayrıca iö.den örgün eğitime geçiş var diyorlar doğru mu?

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle