Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Diyarbakır Alatosun Beldesi İlköğretim Okulu

Tepki Skoru
0
MERHABALAR BU SİTEYİ İLK KEZ GÖRDÜM VE HEMEN ÜYE OLMAYA KARAR VERDİM.BU GİBİ SİTELERE KESİNLİKLE ÇOK İHTİYACIMIZ VAR BİR EĞİTİMCİ OLARAK. ÖZELLİKLE YAPILABİLECEK PAYLAŞIMLARIN ÇOK YARARLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. KENDİMDE BİR KÖY OKULUNDA ÇALIŞTIĞIM İÇİN OKUL ÖNCESİNDE YAŞANAN SIKINTILARI YAŞADIM. YAŞAYAN VE BİZLERE BU KONULARDA DESTEK VERECEK ÖĞRETMEN ARKADAŞLARLA TANIŞMAK İSTERİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...

Tepki Skoru
0
hoşgeldiniz esin öğretmenim doğru yerdesiniz....

Tepki Skoru
0
MERHABALAR KİM İLE GÖRÜŞÜYORUM DOĞRU YERDE OLDUĞUMA EMİNİM...

Tepki Skoru
0
ben tugba bende ankarada özel bir okulda çalışıyorum görüşmek ve güzel paylaşımlarda buluşmak üzere....

Tepki Skoru
0
İNŞALLAH ÖZEL BİR OKULUN KOŞULLARI ÇOK GÜZEL AMA SİZİN AÇINIZDAN AVANTAJLARI VE DEZAVANTAJLARI NEDİR ÖĞRENMEK İSTERİM

Tepki Skoru
0
HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM ARANIZDA BULUNMAKTAN MUTLUYUM............

Tepki Skoru
0
esin52' Alıntı:
İNŞALLAH ÖZEL BİR OKULUN KOŞULLARI ÇOK GÜZEL AMA SİZİN AÇINIZDAN AVANTAJLARI VE DEZAVANTAJLARI NEDİR ÖĞRENMEK İSTERİM
arkadaşım öncelikle avantaj olarak düşünürsek;etkinlik çok,okulun fiziki şartları çok güzel,materyal bol,
dezavantaja gelince;herşeyin sorumlusu sizsiniz,öğrenci okuldan ayrılsa sorumlusunuz"öğretmen ol öğrencini elinde tut"sözü ile sürekli karşı karşıyasınız,veliler ile iyi şeylerde müdür muhattap kötü bir durumda siz muhattapsınız,öğretmene değer yok "para veriyorum son damlasına kadar bunun karşılığını görücem"zihniyeti ile karşı karşıyasınız,çalışma şartları çok ağır ben sabah 7 de başlıyorum akşam 19:30 da okuldan çıkıyorum,ssk yok,hasta olduğun zaman bile okula mecburen gidiyorsun kimse sana demiyor hasatsın git dinlen diye ölene kadar çalışmak zorundasın,aldığın kararlar müdürün aklına yatar ise uygulayabiliyorsun,kameralı bir yerde çalışıyorum sürekli uyarı ile karşılaşıyorum,yaptığın iş asla takdir görmüyor,bence en önemlisi şu bana sürekli karışan müdürün (tüm sınıf öğretmenlerinden özür diliyorum)branşımız ile alakası olamaması................bu şeklide uzayıp gidiyor diyceksin ki kendi tercihin çalışma ama ben kendime ceza verdim aöfü bitirene kadar bu şartlarda çalışıp deneyim kazanmak zorundayım.şuan 2.sınıftayım az kaldı 2 sene daha.......:)

Tepki Skoru
0
CANIM ALLAH KOLAY KOLAYLIK VERSİN ZOR TABİİ OKULUNU EN KISA SÜREDE TAMAMLARSIN İNŞALLAH BEN KÖY OKULUNDAYIM MÜDÜRÜMDE İYİ ALLAH RAZI OLSUN ONDAN HİÇ BİR ŞEYE MÜDAHALE ETMEZ BENİM GÖRÜŞLERİMEDE SYGI DUYAR....GÖRÜŞÜRÜZ...

Tepki Skoru
0
sLM ARKARAŞLAR YARIN MÜDÜR YARDIMCILIĞI SINAVI VAR SINAVA KATILAN ARKADAŞLARA BOL ŞANSLAR.TABİ BANADA

Tepki Skoru
0
yarınki sınava girecek olan bütün arkadaşlara başarılar dilerim Allah kolaylık versin

Tepki Skoru
0
öncelikle hoşgeldiniz öğretmeni.sınav için de teşekkürler

Tepki Skoru
0
SEVGİLİ ESİN BENDE dİYARBAKIRDA GÖREV YAPIYORUM SİZİNLE TANIŞMAYI ÇOK İSTERİM.İŞLERİNDE KOLAYLIKLAR DİLİYORUM.SEVGİLER

Tepki Skoru
0
bende Diyarbakır Bismil anaokulundayım. herkese çok selamlar.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle