Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Denver gelişim envanteri

Tepki Skoru
0
Denver gelişim envanteri uygulama kursuna katımak için başvuracak lisans mezunu arkadaşlar varmı? Bu kursu alan varsa belge alabilmek için yapılacak uygulama esnasında ne gibi zorluklarla karşılaşırım? Teşekkürleer.:36_13_3:

Tepki Skoru
0
ya kitaba çalışıp gitmeni tavsiye ederim..Anlattıktan sonra sırayla uygulama yapılıyor çünkü..Uygulama sırasında heyecan yapıyor insan..maddeleri olduğu gibi uygulamak gerektiği için iyi çalışmanı tavsiye ederim:)

Tepki Skoru
0
Bu kitabı kurs esnasında veriyorlar değil mi? Yoksa önceden edinebilirmiyim.Ben birinci gün bilgi verme kitapçık dağıtımı diye biliyorum.İkinci günde uygulama .Sonrasında belli bir süre içinde 20 çocuğa uygulama.

Tepki Skoru
0
dediğin gibi kitabı orada veriyorlar...Maddelerin nasıl verildiği yazıyor..onlara çok dikkat etmen gerekiyor.Bu arada yaş hesaplamasında da çok dikkatli ol,eğer yanlış hesaplarsan geriye kalan herşey yanlış olur.
Bu arada kurs Ankarada.Hacettepe Üniversitesi merkez kampüsünde..

Tepki Skoru
0
[size=small][/size][size=medium]arkadaşlar kurs martta ankarada,mayısta ise mersinde diye biliyorum. kursun uygulanışını tam olarak biliyorsanız yardımcı olurmusunuz.[/size]

Tepki Skoru
0
İlk önce envanter hakkında bilgi alıyorsun.Terimler uygulama vs. Kitapçık veriliyo ve bu kitapçıktaki maddelere çalışıyorsun ertesi gün uygulama yapıyorsun .

Tepki Skoru
0
evet aynen sengun'un dediği gibi...uygulamadan sonra sana verilen materyallerle en çok 6 ay içinde 20(0-6 yaş aralığında 3er çocuk gibi) çocuğa uygulama yapıp veriyorsun..

Tepki Skoru
0
arkadaşlar çok teşekkürler. bir sorum daha var.peki ikinci gün uygulama yaparken çok zorluk çekermiyiz acaba.yardımcı olurlar heralde[size=medium][/size]

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bu denver envanteri benim çalıştığım okulada geldi yazısı fakat bu kursa kadroluların katılabileceği söyleniyor sizin bir bilginiz varmı.teşekkürler

Tepki Skoru
0
uygulama sırasında kendi adıma söyliim çok heyecan yapmıştım:):) herkese en az 1 uygulama yaptırıyorlar.Hangi yaş aralığından çocuğun geleceği belli olmadığı için de maddelere mi çocuğa mı yaş hesaplamasına mı ..neye dikkat edeceğini bilemiyor insan..Zaten hocalar başınızda durup yanlış verilen/uygulanan madde de müdahele ediyorlar.Ve nerede nasıl yanlış olduğunu nasıl yapmanız gerektiğini söylüyorlar..
Ben kadro gibi bir şartın arandığı ile ilgili cümle hatırlamıyorum ama bir daha bakmak gerek..Üzgünüm bu konuda bilgim yok:(

Tepki Skoru
0
[size=medium]arkadaşım kurs yerine baktım.dediğin gibi sadece ankara ve mersinde.[/size]

Tepki Skoru
0
[size=medium]arkadaşım katılsan iyi olur bence. yol masrafı ve kalacak yeri onlar ayarlıyor. iki gün sadece.bu bir fırsat katılmanı tavsiye ederim[/size]

su2

Tepki Skoru
0
başka bir hizmet içi kursuna katılmıştım...Yol parası,yemek kalma açısından problem etmeyin devlet hepsini karşılıyor mağdur etmiyor.bu anlamda.ben de katılacağım son başvuru günü 26 şubat

Tepki Skoru
0
arkadaşlar mersin de yapılacak olan seminerin başvuruları başlamış.meb sayfasından başvuru yapabilirsiniz.ankara dakine katılacak olanlarda belirlenmiş.

Tepki Skoru
0
belge ne işe yarıyor bir avantajı var mı acaba?? öneriler tşklerr

Tepki Skoru
0
belge ne işe yarıyor bir avantajı var mı acaba?? öneriler tşklerr........

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle