Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Cumayeri Anaokulu-Yılsonu Gösterisi-

Tepki Skoru
0
Link düzeltildi arkadaşlar. geçen seneki yılsonu gecemizden.. Beğeneceğinizi ummuyorum.
Bu arada linki düzelten Selçuk Bey e teşekkürler...

Tepki Skoru
0
ay çooook güzel olmuş ya.maaşallah çocuklarınız bir harika.hele o damadın gelini alnından öpmesi süper.

Tepki Skoru
0
çokk güzeldiiii...muhteşemm olmuşş...ne kadarda maharetlilerr maşallahh...hepsi birbirinden güzell...damatt beydee gelinn hanımda çok şıklarr..nede güzel oynamışlar yöresel oyunlarıı...

teşekkür ederimm papatya öğretmenimm..emeğine sağlıkk..eminimm çokk büyükk ilgi görmüştürr...seninn ve çocuklarınınn emeğine sağlıkk binlerce kezz..

selçuk'a da teşekkür ederizz linki düzelttiği içinn..

Tepki Skoru
0
esmaögretmen' Alıntı:
ay çooook güzel olmuş ya.maaşallah çocuklarınız bir harika.hele o damadın gelini alnından öpmesi süper.
Teşeşkür ederim. Damat beyi oyundan sonra görecektiniz. bütün salon onu alkışlayınca " hepsini doğru yaptım öğretmenim değil mi" diye sordu gözleri ışıl ışıl..

tikurzena' Alıntı:
çokk güzeldiiii...muhteşemm olmuşş...ne kadarda maharetlilerr maşallahh...hepsi birbirinden güzell...damatt beydee gelinn hanımda çok şıklarr..nede güzel oynamışlar yöresel oyunlarıı...

teşekkür ederimm papatya öğretmenimm..emeğine sağlıkk..eminimm çokk büyükk ilgi görmüştürr...seninn ve çocuklarınınn emeğine sağlıkk binlerce kezz..

selçuk'a da teşekkür ederizz linki düzelttiği içinn..
Teşekkür ederim beğendiğine sevindim. tabi maharetli olacaklar. kimin öğrencileri yaniii:D
benim canım papatyalarım . ilk gözağrılarımdı. asla unutamam onları

Tepki Skoru
0
nanelimon' Alıntı:
dostum harika olmuş ya bayıldım bu kadar beklemiyodum teşekkürler
Teşekkür ederim dostum. Değerlendirmeleriniz ve beğenmeniz benim için ayrı bir kıvanç:)

Tepki Skoru
0
çok güzeldi.teşekkür ederim bizimle paylaştığınız
için

Tepki Skoru
0
[size=medium]
Muhteşemdi arkadaşım :) final süper oldu tebessümle izledim :) anne ve babaları çok duygulanmıştır kesin :) emeğinize sağlık :)

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:
[/size]

Tepki Skoru
0
ÇOK GÜZEL OLMUŞ ÖĞRENCİLERİNİZE MAŞALLAH ,SİZİN DE ELLERİNİZE SAĞLIK ÇOK HOŞ OLMUŞ

Tepki Skoru
0
harika bir gösteri olmuş.emeği geçen öğretmen arkadaşım ve değerli çocuklarımızın emeğine sağlık...

Tepki Skoru
0
arkadaşlar sınıfınızın videolarında ilk sayfadaki tüm linkler hemen açıldı ancak 2 ve 3 sayfaya geçtiğimde linkler ne hikmetse açılmıyor beyaz sayfada kum saati işareti 10 dakikayı geçmiştir herhalde bekliyorum acılmıyor ne yapmalıyım

Tepki Skoru
0
hocam hrika bi gösteri olmuş emeğinize sağlık

Tepki Skoru
0
bende geçen yıl bütün kızlarımı oynattım kına gecesi yaptırdım
gelinle birlikte sahneye geliyorlar bir kez turluyorlar sahneyi candan erçetinin şarkısıyla birlikte tabiki sonra gelin ortadaki sandalyeye oturuyor bi kızımızın elindede kına tepsisi vardı gelin oturunca başında bekledi ve diğer kızlar 2 yada 3 kere daha tur attıkta sonra sahnede bi düzende gelinin etrafında dizildiler ve ellerinde çay tabakları vardı mumlar vardı ellerinde sağa sola doğru hem salladılar hemde oturup kalktılar tam folklor gibi oldu sonra o şarkıda bi yerinde sadece ritim var o kızım geldiğinde kızlar geri geri gittiler e gelinin arkasında dizildiler elinde kına tabağı olan kız gelinin önüne oturdu yanınada bir arkadaşı geldi ve öğrencim daha önce kendisi gittiği kına gecelerinde öğrendiği kınayı getir aney şarkısını kendisi söledi aynı anda da arkadaşı kınayı yaktı (yeşil oyun hamuru) ve bütün velilerimiz ağladı ;) peşine finalde müzik kaldığı yerden devam etti o sırada sahneye damat geldi gelinin peçesini açtı alnından öptü sahneyi dolaştılar gelini kızlara teslim etti ve gitti. daha sonra kına yakılırda eğlence olmazmı bi mezdeke şarkısıyla o küçük kızların keyifli oynamalarını görmeliydiniz............

Tepki Skoru
0
bende çok beğendim 23 nisan da bu gösteriyi yapmak istiyorum.Paylaşımınız için çok teşekkürler............

Tepki Skoru
0
videoyu görüntüleyemedim yardımcı olur musunuz. bende bu yıl kına gecesine hazırlandım. bi bakmak belkide fikir edinmek istemiştim

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle