Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Çocuklar sevgisiz kalmasın

Nihal EROĞLU

YÖNETİM EKİBİ
Yönetici
Katılım
25 Nis 2006
Mesajlar
5,063
Tepki Skoru
25
Puanları
38
Çocuk yuvaları ve kadın toplum merkezlerinde inceleme yapan Vali Oğuz Kağan Köksal, buralarda kalan çocukların sevgiye muhtaç olduklarını belirtti. Köksal, "Yardımseverleri çocuklarla ilgilenmeye ve kurumlarımızın eksiklerini gidermeye davet ediyorum" dedi.Hatay 80. Yıl Çocuk Yuvası, Kadifekale Tülay Aktaş Toplum Merkezi, Karşıyaka Çocuk Yuvası'nda incelemelerde bulunan Vali Köksal, yurtlarda yenileme ve yeniden yapılanma çalışmaları yaptıklarını belirterek, "0-12 yaş arası ve özürlü çocuklar Karşıyaka çocuk yuvasında birarada idi. Bunlardan 7-12 yaş grubunu Hatay 80'inci yıl çocuk yuvasına aldık. Karşıyaka'daki yuvada yaptığımız ek binanın bitmesi ile 0-6 yaş grubunuda oraya alacağız. Bu yavrularımızın sevgiye ihtiyacı var. Yardımseverlerimizi hem çocuklarla ilgilenmeye hemde kurumlarımızın eksiklerini gidermek için davet ediyorum." diye konuştu.

İncelemeler sırasında çocukların aşırı ilgisi ile karşılaşan Vali Köksal, kendisine yapılan kulak esprisine çocuklarla birlikte güldü. Bu arada çocukların "halı saha" ve "yüzme havuzu" isteklerine de Vali Köksal, olumlu yaklaştı"
 

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle

18 yıldır sizlerleyiz. Türkiye'nin ilk okul öncesi eğitim platformu
Üst