Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

ÇOCUKLAR AÇ KALMASIN

Tepki Skoru
0
Sevgili Arkadaşlar,

Bu sayfada biraz üzücü şeyler söyleyeceğim:

Dünya üzerinde 800 milyon insan açlıkla savaşıyor. Yani devamlı karınları aç geziyorlar veya ancak yaşayabilecek kadar yiyebiliyorlar. Çünkü yiyecekleri yok... Çünkü yemek alacak paraları yok...

Her gün 24.000 insan da açlıktan ölüyor. Bunların yaklaşık yüzde yetmiş beşi çocuk...

Bunları size neden anlattım?

Bir site var, adı Thehungersite, yani Türkçesi, açlık sitesi. Aşağıda linkini verdiğim bu siteye gidip bir tuşa tıklarsanız, ölecek olan bu 24.00 çocuktan birinin bir öğünlük yemek parasını karşılamış oluyorsunuz. Her gün bir kere tıklarsanız, her gün bir çocuğun bir kerelik yemeğini karşılamış olursunuz. Böylece başkalarıyla birlikte bazı çocukların hayatını kurtarmış olursunuz. Zaten günde en fazla bir kere tıklayabilirsiniz.

Ben benim evde bilgisayarımda web tarayıcımda bu siteyi açılış sayfası olarak seçtim. Her açtığımda bu site açılıyor. Hem böylece unutmamış da oluyorum.

Peki, bunu nasıl yapacaksınız? Önce aşağıdaki adrese tıklayın.

http://www.thehungersite.com

Açılan sayfada aşağıda resmini gördüğünüz düğmenin üzerine tıklayın.

Hepsi bu kadar. Teşekkür ederim!

ALINTIDIR

Tepki Skoru
0
BU ARADA ARKADAŞLARRRR BİR KERE TIKLAMAYLA YARDIM YAPIYORSUNUZ HEMDE CEBİNİZDEN PARA ÇIKMADAN

Tepki Skoru
0
teşekkürler TATLI_TOKATLI duyarlılığın için tıkladım ben :):)

Tepki Skoru
0
SAĞOLUNNN YA BİR TIKLAMA BİR İNSANIIIIN HAYATINI KURTARIYORRRR:)))))))))))) OKULONCESİFORUM VAR OLDUKCAAA ÇOCUKLAR AÇ KALMAZZ

Tepki Skoru
0
duyarlılığınız için teşekkürler...

Tepki Skoru
0
günde bir kere tıklamak bir insanın hayatını kurtarıyoorrrr:)))))))))) en az günde bir kere tıklayalım ok :)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle