Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Çocuk resimleri

Tepki Skoru
0
Çocukların yaptıkları resimlere yer verilen bir bölüm olmasını isterdim. Çocuk resimleri derken tabi ki onların yaptıkları sanat etkinliklerinden falan bahsetmiyorum, serbest resim çalışmalarından:) Aileler ya da öğretmenler yapılan resimleri burada bizimle paylaşırlarsa çok güzel olacağını düşünüyorum. Ben kendi adıma çocukların resimlerini incelemeyi çok seviyorum. Bir de bu resimlerin altında çocuğun kendi ağzından yaptığı anlatımlar yer alabilir, bu da daha anlamlı olacaktır:) Neyi neden yaptığı. Çocukların dünyasını görebilmenin en güzel yollarından biri de onların resimleri olduğuna göre böyle bir paylaşım ortamı yaratılırsa çok sevinirim.

Tepki Skoru
0
http://www.7renkakademi.net  adresinden yükleniyor ayrıca ayrıntılı bilgiyi http://www.okuloncesiforum.com/RESiMLERi-ARTiK-BURADAN-EKLiYORUZ-t-4855.html buradanda bulabilirsin...

Tepki Skoru
0
-anezelka-' Alıntı:
Çocukların yaptıkları resimlere yer verilen bir bölüm olmasını isterdim. Çocuk resimleri derken tabi ki onların yaptıkları sanat etkinliklerinden falan bahsetmiyorum, serbest resim çalışmalarından:) Aileler ya da öğretmenler yapılan resimleri burada bizimle paylaşırlarsa çok güzel olacağını düşünüyorum. Ben kendi adıma çocukların resimlerini incelemeyi çok seviyorum. Bir de bu resimlerin altında çocuğun kendi ağzından yaptığı anlatımlar yer alabilir, bu da daha anlamlı olacaktır:) Neyi neden yaptığı. Çocukların dünyasını görebilmenin en güzel yollarından biri de onların resimleri olduğuna göre böyle bir paylaşım ortamı yaratılırsa çok sevinirim.
senin düşüncene katılıyorum.çok güzel bir bölüm olabilir.ilginç ya da kayda değer bulduğumuz resimleri ekleyip yorumlayabiliriz.bence çok faydalı olur.

Tepki Skoru
0
evet bence de çok güzel olur çok ilginç resimlerle karşılaşıyorum ben..paylaşmak isterim

Tepki Skoru
0
bencede çok iyi olur hatta bir uzman bunları yorumlasa bizi bilgilendirse

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bu düşünceniz çok güzel çocukların yaptığı resimler renkler şekiller ve bunların ne anlamlar taşıdığını paylaşmak bence çok keyifli ve çok bilgilendirecek amacı olur fakat bu bölümü sizlerde etkinlik istekleriniz bölümünde konu açıp altına bu konuyu destekleyen arkadaşlarımız varsa onlarda size bu konuda yardımcı olabilir bizde elimizden geldiğinde yardımcı olmaya çalışırız

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle