Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

ÇEKMEKÖY ANAOKULUNUN KURUCU MÜDÜRÜYÜM

Tepki Skoru
0
7 YIL ÖĞRETMENLİĞİMİN ARDINDAN YAPIMI YENİ TAMAMLANAN İSTANBUL/ÜMRANİYE/ÇEKMEKÖY DE ÇEKMEKÖY ANAOKULUNA KURUCU MÜDÜR OLARAK GÖREVLENDİRİLDİM.YENİ ÖĞETİM YILINDA İNŞALLAH BU SİTEDEN ARKADAŞLARDAN BİRİLERİ ÖĞRETMEN OLARAK OKULUMUZA DÜŞER.

Tepki Skoru
0
hayırlı olsunn..çokk sevindimm bunaa..demek sonunda atamanız oldu..hayırlı uğurlu olsunn...

Tepki Skoru
0
TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR.SINAV BAŞARI PUANININ ETKİSİ OLDU.DİLEKÇEME İLİŞTİRDİM.TORPİLLİ RAKİPLERİMİZİ BU SAYEDE ELEDİK.ÖĞRETMENLİĞİDE ÇOK SEVİYORDUM.İÇİMDEN BİRŞEYLER ADETA KOPTU.İNŞALLAH BABAÖĞRETMENLERDEN OKULUMA DÜŞENLER OLUR.İSTANBULDA VEYA HERHANGİ BİR YERDE ERKEK ANASINIFI ÖĞRETMENLERİMİZDEN HERHANGİ BİR ŞEKİLDE SIKINTISI OLANLAR OKULUMDA ÇOK RAHAT EDERLER ELİMDEN GELEN YARDIMI YAPARIM.BELDEMİZDE 7 YILDIR ÇALIŞTIĞIMDAN ERKEKLERE KARŞI ÖNYARGILAR TAMAMEN YIKILMIŞ URUMDA.SONUÇ OLARAK SELÇUK BEYİN BELİRTMİŞ OLDUĞU GİBİ OKULÖNCESİ EĞİTİMİ OKULÖNCESİ ÖĞRETMENLERİ YAPMALI DİYORUM.

Tepki Skoru
0
hocam bende ümraniye alemdağda oturuyorum bu sene staja başlıyacağım inşallah bende sizin gibi bir yerlere gelirim başarılar dilerim...

Tepki Skoru
0
bende 1 hafta önce ümraniye çekmeköye taşındım gerçekten çok gelişmiş her yönden.Öğretmenliğede ara verdim şuan 4 aylık kızım var biraz büyütüp öyle çalışmayı düşünüyorum bakarsınız sizin kurumunuzda çalışırım :))

Tepki Skoru
0
inşaalah ben çekmeköydeyim ve o okulu biliyorum mezun olunca öğretmen olmak isterim o okulda hayrlısı bakalım..

Tepki Skoru
0
hocam anaoklu müdürüolmak nasıl? yani bilgilendirirseniz sevininrim.

Tepki Skoru
0
benim uluslar arası cocuk gelişimi seltifikam var ama henüz okuyorm ana okullarında calısa bılır mıyım ?

Tepki Skoru
0
cocuk gelişimi kursuna gittim erken çocukluk kursun sonunda 2 sınav olup seltifikayı kazandım.

Tepki Skoru
0
müdür olmak için hangi aşamaları atlatmak gerekiyor, bilgi verirseniz çok sevincem.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle