Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar
bu yıl sizin de bildiğiniz gibi okul öncesi eğitimde ikili eğitime geçileceği söylendi ama çalıştığım okulun müdürü öğrenci sayısının yeterli olmaması durumunda 9-3 olmaya devam edeceğimizi söylüyor
bu konuda bilgisi olan varsa ve bilgisini paylaşırsa sevinirim

Tepki Skoru
0
geçen yıl dönem ortasında ikili eğitime geçmek isteyenler geçti...bu yıl her ilköğretim bünyesindeki anasınıfları benim bildiğim kadarıyla ikili eğitim yapmak zorunda...ama öğrenci sayısı az ve okulun tek eğitimliyse bu senin müdürüne bağlı bişey olabilir...yapılabilir yani...

Tepki Skoru
0
BİZİM OKULDA İKİLİ EĞİTİM,AMA BU YIL NASIL OLUR BİLMİYORUM ÖĞRENCİ AZ OLABİLİR. İKİLİ SİSTEM HER OKULDA OLURSA OZAMAN BİR ÇOK ARKADAŞIMDA İŞ İMKANI BULUR.

Tepki Skoru
0
okulunuz eğer ikili eğitim yapıyorsa sizin de öyle çalışmanız gerekir.ben okul müdürünü ve VELİLERİ yönlendirerek her sene öğleci çalışmıştım.(tek sınıftım) yine de Okul müdürünün insiyatifinde ama bence şansınız yüksek

Tepki Skoru
0
arkadaşlar selam.
ikili öğretim sadece ilköğretim anasınıflarında mı var yoksa anaokullarında da geçerli mi. yardımcı olursanız sevinirim.

Tepki Skoru
0
ikili öğretim olacak denilmişti ama bunlara belli olmaz

Tepki Skoru
0
nurkur ilgin için teşekkürler.
yani ilköğretim anasınıfı ile anaokulları arasında bir ayrım yok değil mi. olursa her ikisinde de uygulanacak. yanılıyormuyum...?

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar öncelikle ilginize teşekkürler
ikili eğitim sadece ilköğretime bağlı anasınıflarını kapsıyor anaokulları tam gün çalışmaya devam edecek ben de 9-3 çalışıyordum ama bu durumda ne olacak bilmiyorum
gelen yazılı emire göre ikili eğitime dönmemiz gerekiyor ama müdür pek yanaşmıyor

Tepki Skoru
0
ama benim staj yaptığım anaokulunda sabahçı öğleci diye ayrım vardı. bir yanlışınız olmasın.

Tepki Skoru
0
ilköğretim bünyesinde olmayan müstakil anaokulundan bahsediyoruz değil mi? aynı türde okulda çalışan arkadaşım var oradan biliyorum onları kapsamadığını

Tepki Skoru
0
evet staj yaptığım yer bağımsız devlet anaokulu. ama söylediğim gibi orada öğretmenler sabahçı ve öğleci olarak ikiye ayrılmışlardı ve bu şekilde görev yapıyorlardı. allah allah çok garip değilmi...

Tepki Skoru
0
gerçekten garip
ilk defa böyle birşey duyuyorum
sanırım o okuldaki öğretmen fazlalığından kaynaklanan bir durumdur bu

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ben bu yıl ilköğretim okulunun ansınıfında görev yaptım. çalışma saatim 9-3 tü. (köy okulu) bu yıl ikili eğitime geçiyorlar ya nasıl olacak? anasınıfına kayıt yaptırmaya giden velilere sınıf açılmayabilir diyorlarmış. geçen yıl sadece 17 öğrencim vardı. ikili eğim yapılacaksa o kadar öğrenciyi bulamazlar ki. bulamazlarsada sınıf açamazlar. ee noucak diğer öğrencilerin hali. nasıl çözücekle bu işi bilmiorum.

Tepki Skoru
0
10 öğrenciden az olmamak koşuluyla sana sınıf açabilirler
üstelik ikili eğitime geçmek için ille de bir sabahçı bir öğlenci sınıf olasına gerek yok tek sınıf açıp sabahçı yada öğlenci olabilirsin yönetmeliğe göre
ama düşündüğün gibi sınıf açılmaması gibi bir durum olamaz
okul öncesi eğitimin yaygınlaşması için uğraşılan bir zamanda anasınıfını mı kapatacaklar?

Tepki Skoru
0
müdür öyle diomuş. ben bu sene merkeze başvurdum. Burada çalışmayacağım bu yıl

Tepki Skoru
0
valla bana da müdürüm bu sene için ikili eğitime geçme garantisi vermişti onun için tayin istemedim ama bu sene geçmezse (ki öyle görünüyor)seneye kesin geçicem ikili eğitim veren bir okula

Tepki Skoru
0
yaw arkadaşlar ikili eğitim olmayan okullarda sabah 9 - öğledensonra 3 mü çalışılıyor...?

Tepki Skoru
0
sağol zeynep arkadaş. bana bir arkadaşım sabah 8 akşam 5 demişti de o yüzden sordum. teşekkürler:)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle