Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Bütünleme sınavında başaranlar buraya...

Tepki Skoru
0
ArkadaŞlar gÖzÜmÜz aydin artik mezunuz olleyyyyyyyyyyy İnŞallah herkes geÇmİŞtİr ve aÖf ten kurtulmuŞtur

Tepki Skoru
0
bende gectim bende yuppi...
kpss yerleşipte alttan dersi olan arkadaşlar dan 2 si gecememiş yani kalmışlar.ceza bile alabilirler.yerleştiğinde ilçe milli eğitim evrak istiyo tastikli noterli diplomayı isitiyo mecbur götürmesi lazım.onlara onay veren memurunda başı belaya girecek.danıştay diploma olmayan pedagojiik eğitimi almamış sayarak davayı niye kazandı niye usta öğreticilik yapılmıyo.niye alttan dersi olanlar dahi görev alamıyo.kaldı ki bu arkadaşlar kpss yerleşiprte görevlerine devam edecekler çok zor çok kendilerini kandırırlar ancak...biz bu diplomayı alnımızın teriyle aldık herkes haketsin alsın ...

Tepki Skoru
0
bende gectim bende yuppi...
Kpss yerleşipte alttan dersi olan arkadaşlar dan 2 si gecememiş yani kalmışlar.ceza bile alabilirler.yerleştiğinde ilçe milli eğitim evrak istiyo tastikli noterli diplomayı isitiyo mecbur götürmesi lazım.onlara onay veren memurunda başı belaya girecek.danıştay diploma olmayan pedagojiik eğitimi almamış sayarak davayı niye kazandı niye usta öğreticilik yapılmıyo.niye alttan dersi olanlar dahi görev alamıyo.kaldı ki bu arkadaşlar kpss yerleşiprte görevlerine devam edecekler çok zor çok kendilerini kandırırlar ancak...biz bu diplomayı alnımızın teriyle aldık herkes haketsin alsın ...
allah bÜyÜktÜr demİŞtİm hep adaletsİzlİk enİnde sonunda bozuluyor arkadaŞim ya

Tepki Skoru
0
Allahıma şükürler olsun rabbim yüzümüze güldü bende mezununum artık oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,önümüzde bi kasım ataması kaldı inşallah ondanada seviçli haberler alırız arkadaşlar..

Tepki Skoru
0
Ya zaten olacağını biliyordum ama insanın içinde yine de bir ??? oluyor. Bugün rüyamda sonuçlar açıklanıyordu ve benim puanım kırmızıyla yazılıydı. Kabus gibiydi.

Tepki Skoru
0
Ya zaten olacağını biliyordum ama insanın içinde yine de bir ??? oluyor. Bugün rüyamda sonuçlar açıklanıyordu ve benim puanım kırmızıyla yazılıydı. Kabus gibiydi.
bugün bende rüyamda aldığım puanı gördüm arkadaşlar hayırlısı 73 aldımmm

Tepki Skoru
0
ohh beee geçtik artık diplomaları ne zaman alabiliriz arkadaşalr bilen var mı en erken tarihte alsak :)

Tepki Skoru
0
bende bitirdim okulumu bende seviniyorum artık.inşallah hepimiz kasımda atanırızz....:36_7_8:

Tepki Skoru
0
ben de geçtim arkadaşlar hepimize geçmiş olsun hayırlı olsun peki diplomaların ne zaman gönderileceği koonusunda bilgisi olan varsa yazarsa seviniriz

Tepki Skoru
0
evet bende geçtim şükür okul bitti Allahım dersler bitt bakalım 15 gün sonra diplomayıda alırsak tamamdır :D

Tepki Skoru
0
mezun olan arkadaşların sınav sonuçları açıklandıktan 20 gün sonra açıklanacagı yazıyor inşaalh

Tepki Skoru
0
selam size bir müjde diplomalar cumaya yetişecekmiş eskişehirden öğrendim

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00