Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Burası TÜRKİYE (:)

Tepki Skoru
0
ben artık inanmıyorum her koyun kendi bacağından asılıyor hanı ne yazı var ne bişey var emekler boşa okadar arkadaşın çırpınması boşa eeee doğru ya BURASI TÜRKİYE............oku başka bölümü gel bilgisizce ücretli okul öncesi öğretmeni ol ücretli çalışşan emek veren çocuk gelişimi mezunlarınada biraz saygı duyması bilmez mi bu devlet ya?benim çcuğum olsa başka bölümden gelen öğretmenemi teslim edicem sırf devlet bir öğretmen parasını iki ücretli öğretmene paylaştırmak ve doldurmak için bilgisizce yoksunmu tamamlıcak ya yazıkkkk.....ata sözleşmeli öğretmenini okumak istiyorum diyen ön lisans mezunlarından seç bilgili olanı 2+2 ye tamamlat .....sonrada haydi kızlar okula,3 çocuk yapalım,okullara destek verelim çocuklarımız yarış atına döndü , onların çocuklarının tuzu kuru tabiiiii.eğer bu devlet ücretliyi öğretmen gözüyle değilde doldurmak için veriyorsa okullara
buyursun kendisi girsin okul öncesi ne derece önemli belki ozman anlarlar....

Tepki Skoru
0
ya arkadasım sana katılıyorum adamlar resmen bızı oyalıyorlar gorursunuz hıc bıseyde cıkmaz::::::::::::::::::::::((((

Tepki Skoru
0
katılıyorum bence bırsey olmaz burası turkıye yanlış olan ne varsa bu ulkede:(

Tepki Skoru
0
siz ders çalışmaya bakın arkadaşlar bu devlet hangi sözünü tuttu ki bunu tutsun..ayrıca ücretli de çalışmayın çalışacağınıza oturun ders çalışın dikey geçiş sınavına hazırlanın..bu benim önerim tabi size kalmış ama..ücretli öğretmenlerin okullarda pek kale alındığı yok bizim diğer öğretmen arkadaşlar ücretli..çok sıkıntı yaşıyorlar..benden tavsiye..uygulayıp uygulamamak size kalmış..siz çalışmazsanız uygun pozüsyona öğretmen bulamayıp verdikleri sözü yerine getirirler belki!!

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle