Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

bugün canım yiğeniminn doğumm günüü...

Tepki Skoru
0
bugünn canımdan çokk sevdiğimm üç yiğenimdenn ilkinin İbrahim Kerem'iminn doğumm günüü...Rabbimden O'nu bizlere bağışlamasını,ailesine ve memleketimize hayırlı bir evlat olarak hayırlı ömürler ve yaşlar içinde yaşatmasını diliyorumm..onlarıı çokk seviyorummm.....iyi ki varlarr...ben onlardann karşılıksızz sevgi nedirr onu öğrendimm...ben onlardann sevilmeyii öğrendimm...(ve nasıl hiçbir çıkarı olmadan sevdiklerini gözlerinde gördümm..keşke herkes onlar gibi olabilse..)Rabbim benii onlardann ayrı koymasın inşallahh...ya onlarıı çokk özledimmmm....

[IMG]http://www.7renkakademi.net/resim/upload/guest/th/24042007433.jpg[/IMG]

işte benimm canlarım..yiğenlerim..
soldaki prensess beyza betül..ablamızz..
ortadakii yakışıklımmm..ibrahimm keremm..aşkımm benimm..beyaz atlı prensimm....abimizz...
ve sağdakii şekerr....esmer papatyamm benimm...küçükk prenbesimm...rümeysammm...

insann bu mutlu günde mutlu olmak istiyor ama nasıll..hayat bu galibaa..hem sevinci hem mutsuzluğu bir arada yaşamalıı insann..
sevgilerr...

Tepki Skoru
0
canım yaaaa çok şekerler hepside...iyiki doğmuş İBRAHİM KEREMMMMMM:36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8:
doğum gününü benim yerime kutla yanaklarındanda kocaman öp :36_1_21::36_1_21:eek:lur mu???:474cu:

Tepki Skoru
0
umidekes' Alıntı:
[size=medium]MaşaAllah çok sevimliler canımcım. Rabb(cc)im yeğenlerine hayırlı uzun bir ömür versin. İnş. İbrahim Kerem sevdikleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirir.[/size]:36_3_12::474cu:
teşekkür ederimm canımcımm benimm...rabbiim razı olsunn güzel dileklerin içinn....

funda1088' Alıntı:
canım yaaaa çok şekerler hepside...iyiki doğmuş İBRAHİM KEREMMMMMM
doğum gününü benim yerime kutla yanaklarındanda kocaman öp olur mu???

teşşşşekkür ederimmm can fundam benimm....inşallahh rabbim nasip ederse haziran 4de yanlarındayım..sınav sonrasındaa hemenn...o zaman bol boll öperimm fundacımm:36_1_21::36_1_21:

Tepki Skoru
0
Maşşallah Tikurzenacım çok tatlılar hem kendileri hem isimleri çooooook güzel.Allah hayırlı ömürler versin.:474cu:

Tepki Skoru
0
egeli_yagmur' Alıntı:
Maşşallah Tikurzenacım çok tatlılar hem kendileri hem isimleri çooooook güzel.Allah hayırlı ömürler versin.:474cu:
çokk teşekkürr ederimm egelii...rabbim razı olsunn güzell dileğinn içinn..

Tepki Skoru
0
tuba07' Alıntı:
İyı kı doğmuş İbrahım kerem.:)
Sağlıkla,mutlulukla büyüsün inşallah...
Allah sizlerden ayırmasın..:):)
canımm tubişimm çok teşekkür ederim...rabbim razı olsun güzel dileklerin içinn..

iyi kii varsınızz hepinizz teker tekerr canımm arkadaşlarım..

Tepki Skoru
0
Allah uzun,sağlıklı ömür versin yegenine allah bağışlasın doğum günü kutlu olsun..:36_11_12:

Tepki Skoru
0
Gülnar' Alıntı:
İbrahim keremin doğum gününü bende kutluyorum:)Nice mutlu yıllara ......:):)

çok teşekkürr ederimm gülnarcımm...

lamazisinem' Alıntı:
Allah uzun,sağlıklı ömür versin yegenine allah bağışlasın doğum günü kutlu olsun..
çok teşekkürr ederimm sinemcimm...

Tepki Skoru
0
[size=medium]
Canımm yeğeninin doğum gününü kutluyorum ben de Önce sağlıklı sonrada mutlulukla dolu hayatları olur inşallah üçününde... Bu arada mutluluğu ve hüznü bir arada yaşamak insanın mutlulukların güzelliklerin değerini daha bir anlamasına sebep oluyor... Senin neşene sıcaklığına çok alıştık forumda... Dilerim tüm hüzünlerin bir an önce yok olurda mutlulukları doyasıya yaşarsın canımmm....
[/size]

Tepki Skoru
0
meltemyn' Alıntı:
hepsi çok tatlılar..Allah sağlıklı,uzun ömürler versin inşallah. İYİ Kİ DOĞMUŞLAR:)
çok teşekkürr ederimm meltemm öğretmenimm....

dilan' Alıntı:
Canımm yeğeninin doğum gününü kutluyorum ben de Önce sağlıklı sonrada mutlulukla dolu hayatları olur inşallah üçününde... Bu arada mutluluğu ve hüznü bir arada yaşamak insanın mutlulukların güzelliklerin değerini daha bir anlamasına sebep oluyor... Senin neşene sıcaklığına çok alıştık forumda... Dilerim tüm hüzünlerin bir an önce yok olurda mutlulukları doyasıya yaşarsın canımmm....
öncelikle çok teşekkür ediyorumm canımm dilancımm yeğenler içinn güzell dileklerin içinn..

haklısın aslında ama ne bilimm insan böylesi mutlu günlerde doyasına mutlu olmak istiyorr mutsuzluk hiçç olmasınn istiyorr ama mutlu olmak kolay değilmişş..son iki günde bunu anladım,bunu öğrendim ben...mutluluk emek gerektiriyor belki ama tek taraflı emekde bir işe yaramıyorr...diliyorum ki bu melankoli halimm çok çabuk geçer ve yeniden eski mutlu ben olabilirimm..hertürlüü mutsuzluğa karşıı...teşekkür ederimm şekercimm güzel mesajın beni mutlu etmeye yetti bile..:)
sevgilerr....

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.