Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

BU KLİP BİR BAŞKA

Tepki Skoru
0
arkadaşlar iki gece zamanımı vereerek hazırladığım klibi sizinle paylaşmak istedim. ama lütfen çocuklarınıza- öğrencilerinize**izletin ve nasıl karşıladıklarını**yazın.**Gerçekten çok merak ediyorum.
klip biraz uzun yaklaşık 4dk. yüklemesi uzun sürebilir ama beklemeye değer bulacasınz

****kedicik- şeker boys

KEDİCİK
http://dosya.7renkakademi.net/dos...09c306af06.rar

Aşağıdaki linkten daha kolay indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sayfa açıldığında Download yazan yere tıklayıp dosya yüklenene kadar beklemeniz. dosyayı zipleyerek 35 mb'e indirebildim. Herhangi bir sıkıştırma- zip**programı ile açarak izleyebilirsiniz

Tepki Skoru
0
kesinlikle çok emek harcadin bu kilp için benim ögrencilerim çoook begendi tekrar izlemek istediler,bende cok keyif alarak izledim ve hala da izliyorum kesinlikle çook güzel olmus eline saglik arkadaslar tavsiye ediyorum.....(bu arada bu klibi ilk izleyen kisi olarak mutluluk duyuyorum tesekkürler empatik)

Tepki Skoru
0
ben yarın kısmetse öğrencilerime izlettiricem ellerine sağlık çok güzel olmuş

Tepki Skoru
0
Empatik arkadaşım klibini indirip izledim gerçekten çok güzel olmuş, çok emek harcamışsınız. Ellerinize, emeğinize sağlık. Boyut problemini bir şekilde halletmek gerekiyor. sıkıştırıp yükleseniz biraz daha dosya boyutu azalır gibime geliyor.Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

Tepki Skoru
0
sıkıştırdım aslında ama . zip halinde ............hata verdi bir kaç defa. 10 mb farkediyordu. arkadaşlar açarklen de sıkıntı yaşamasın diye bu halıyle ekledım. saol arkadaşım

Tepki Skoru
0
ellerine sağlık arkadaşım.hemen cd'ye kopyaladım.Tarın çocuklara izlettireceğim.Teşekkürler.......

Tepki Skoru
0
ben de yorum yapmak isterdim ama malesef kaç gündür bi türlü indiremedim..eminim çok güzeldir.

Tepki Skoru
0
sonunda indirdim klibini, ellerine , emeğine sağlık, süper olmuş.çok güzel..

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Tebrikler arkadaşım çok güzel emekler veriyorsun teşekkür ederim.

Tepki Skoru
0
harikaaa olmuş arkadaşım.ellerine yüreğine sağlık. kedileri sevmememe rağmen bu klibe bayıldım. bizimle paylaştığın için çok teşekkürler arkadaşım..

Tepki Skoru
0
:thumbsup:çoooook teşekkürler arkadaşım başarılarınızın devamını diliyorum:36_7_8:

Tepki Skoru
0
TEŞEKKÜR EDERİM EMPATİK EMEĞİNE, GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL VE EĞLENCELİ BİR KLİP OLMUŞ. SENİN DE DEDİĞİN GİBİ:" BU KLİP BİR BAŞKA".
EMİNİM ÇOCUKLARDA BAYILIYORDUR.
BENİM UFAK BİR ELEŞTİRİM OLACAK, KEDİ RESİMLERİNDEN BİRİNDE KEDİYE SİLAH DOĞRULTULMUŞ VE KEDİ ELLERİNİ KALDIRMIŞ.SINIFIMDA TABANCA İLE OYNANMAMASI GEREKTİĞİ VE BUNUN BİR OYUNCAK OLMADIĞINI ÇOCUKLARIMLA KONUŞTUM VE ONLARLA BİRLİKTE TABANCA VE SİLAH GİBİ OYUNCAKLAR ALMAYACAĞIMIZA DAİR KARAR VERDİK. BU KARARIN ÜSTÜNE BUNU İZLETİRSEM YANLIŞ OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM..
SENCE NE YAPMAMIZ GEREKİR? BU RESMİ KALDIRABİLİR MİYİZ ACABA?

Tepki Skoru
0
gulsenz' Alıntı:
TEŞEKKÜR EDERİM EMPATİK EMEĞİNE, GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL VE EĞLENCELİ BİR KLİP OLMUŞ. SENİN DE DEDİĞİN GİBİ:" BU KLİP BİR BAŞKA".
EMİNİM ÇOCUKLARDA BAYILIYORDUR.
BENİM UFAK BİR ELEŞTİRİM OLACAK, KEDİ RESİMLERİNDEN BİRİNDE KEDİYE SİLAH DOĞRULTULMUŞ VE KEDİ ELLERİNİ KALDIRMIŞ.SINIFIMDA TABANCA İLE OYNANMAMASI GEREKTİĞİ VE BUNUN BİR OYUNCAK OLMADIĞINI ÇOCUKLARIMLA KONUŞTUM VE ONLARLA BİRLİKTE TABANCA VE SİLAH GİBİ OYUNCAKLAR ALMAYACAĞIMIZA DAİR KARAR VERDİK. BU KARARIN ÜSTÜNE BUNU İZLETİRSEM YANLIŞ OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM..
SENCE NE YAPMAMIZ GEREKİR? BU RESMİ KALDIRABİLİR MİYİZ ACABA?
beğendiğinize sevindim.
işin doğrusu ben de oyuncak gününde bile çocukların oyuncak getirmesini yasaklamışım. ve bu klibi çok zevkle izlediler benim çocuklar. izlerken siizn koyduğunuz yasakla bir bağıntı kuracaklarını sanmıyorum. o resmi kaldırabilirim de sorun olmaz ama çocuklar o sahneyi çok seviyorlar. gerçekten kedinin ön ayaklarını kendisinin kaldırdığını sandılar:) çocuklar işte hiç aklımıza gelmeyen şeyleri hayal etmekte çok iyiler. izlettikten sonra nasıl tepki vereceklerini merak ettim . yazarsan sevinirim.

Tepki Skoru
0
Aslında dediğin gibi belkide hiç dikkatlerini bile çekmeyecek ama işin içinde çocuk olunca bütün beklentiler farklılaşıyor...Görür dediğini görmüyor, görmez dediğini görüyor.
Denemekte bir yarar var, bu hafta çocuklara izleteyim ve sonucuna sana ileteyim.
Tekrar bu güzel paylaşımın için teşekkür ediyorum.

Tepki Skoru
0
Merhaba empatik. Bu klibi çocuklara bugün izlettim. Gerçekten çok hoşlarına gitti. Sanırım peş peşe 3 defa izledik. Silah resmini 2 çocuk dışında farkeden olmadı. Bir sorun yaşamadık yani..
Tekrar teşekkürler. Umarım böyle güzel çalışmalara devam edersin ve bizi de bunlardan mahrum bırakmazsın =)) Şimdiden kolay gelsin

Tepki Skoru
0
klibi daha once izledim cok begendik evimize gelen herkese izlettiriyorduk ama mediya playera yuklemistim simdi kayboldu ve ........ diye garip baska biryer cikiyor..Ne yapabilirim..Tesekkurler

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle