Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Bize veda aeden hazırlık grubumuzun mezuniyet gösterisindeki ülkeler dansının resimle

Tepki Skoru
0
ayyyyh yerim ben onları :) ne güzel de dans etmişler öylee . teşekkürler

Tepki Skoru
0
[IMG]http://www.7renkakademi.net/resim/upload/guest/th/100_3333__Small_.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.7renkakademi.net/resim/upload/guest/th/100_3334__Small_.jpg[/IMG]
bu yıl okulumuzdan ayrılan hazırlık grubumuzun gerçekleştirdiği mezuniyet gösterisinde ülkeler dansı da yapılan çalışmalardan biriydi.sırasıyla ispanya,afrika(biliyorum afrika bir kıta ama ülke seçemedik ona),brezilya,hindistan,amerika,japonya,arabistan ve türkiye ülkeleri müzikleriyle ve danslarıyla canlandırıldı.resimlerden de görüleceği üzere çok şeker oldular ve dansları da harika canlandırdılar.onları çok özleyeceğiz ((((

Tepki Skoru
0
Hocam çok güzel olmuş belli, kostümler seçimler çok iyi:) bende böyle bir gösteri yapmayı çok isterim, müziklerini bulmak zor oluyor, sizinkilerini paylaşmanız mümkünse çok işime yarar hocam, teşekkür ederim :)

Tepki Skoru
0
muhteşem olmuş çok güzel görünüyorlar...teşekkür ederizz...

Tepki Skoru
0
mebgunesi' Alıntı:
çok tatlılar kostümlerde çok yakışmış onlara
filiz1981' Alıntı:
çok güzel olmuşlar ya.. teşekkürler..
cimi' Alıntı:
Hocam çok güzel olmuş belli, kostümler seçimler çok iyi:) bende böyle bir gösteri yapmayı çok isterim, müziklerini bulmak zor oluyor, sizinkilerini paylaşmanız mümkünse çok işime yarar hocam, teşekkür ederim :)
deria83' Alıntı:
muhteşem olmuş çok güzel görünüyorlar...teşekkür ederizz...
81gamze81' Alıntı:
harikalarrrr ya.
hem çocukların hemde izleyicilerin yüzü gülüyor.
süper bişi çıkmış ortayaaa
emeği gecenlerin ellerine sağlık,
paylaşım içinde tesekkürler.
ben teşekkür ederim arkadaşlar güzel sözleriniz için.cimi eğer özel mesajla msn adresinizi iletirseniz müzikleri seve seve sizinle paylaşırım arkadaşım

Tepki Skoru
0
arkadaşım eğer müzikleri benimle de paylaşırsan sevinirim

Tepki Skoru
0
çok güzel olmuş hocam çok teşekkürler :):):) çocuklarınız çok sevimli

Tepki Skoru
0
çok teşekkür ederim arkadaşlar.beğenilerinizi ifade eden sözcükleri okumak inanın çocuklarım adına çok mutlu ediyor beni.çünkü onlar bunu fazlasıyla hakediyorlar.tabi tüm çocuklar gibi

Tepki Skoru
0
harika bir gösteriye benziyor. videosu ve müzikleri varsa paylaşırsan seviniriz :)

Tepki Skoru
0
çok güzel görünüyorlar. tebrikler. kıayfetleri filan çok güzel olmuş.

Tepki Skoru
0
teşekkür ederim arkadaşlar.beğenmenize sevindim.videosu yok elimde ama müzikleri var fyiğit eğer özel mesajla msn adresi belirtireniz tabiki gönderirim

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle