Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

BİRİCİK ANNEME(Anneler günü için)

Tepki Skoru
0
çok güzel..teşekkürler.. kesinlikle ben de okuyacağım..

Tepki Skoru
0
teşekkürler...önce kendi anneme okuyacağım.

Tepki Skoru
0
rica ederim arkadaşlar.aslında bu çocuğun dilinden anneye yazılmış bir metindi,tersine uyarladım.güle güle kullanın

Tepki Skoru
0
çok güzel.çocuklar dinlerken bunu annelerine okumak istiyeceklerdir. bu durumda neyaptınız?

Tepki Skoru
0
çocukların okuyamayacağı bir metin hocam.ben bir kere kendim bi kerede başka birine okuttum.çocuklara başka görevler verildiği için zaten yoğundular onun için öyle bir istek olmadı.yalnız bir uyarım var sakın siz okumayın bence.ben okurken ağlamıştım bütün velilerin önünde düşünün halimi:)

Tepki Skoru
0
[size=medium]
Çok teşekkürler...
[/size]

Tepki Skoru
0
Sen annemsin,
Bir acı duyarken seni çağırırım.Sen tesellimsin.Ölsen bile gözün arkadadır.Beni merak edersin.
Ben senin eserinim, ben senin emeğinim.sen benim güzel günlerim,geçen bütün hatıralarımsın.Sen ak saçlarınla,buruşuk teninle,kaybolan güzelliğinle,neşenle,ümitlerinle benimsin.Bunun için kıskanırım seni.
Sen annemsin,
Senden sevgi beklerim,gönlünde yer etmeyi isterim.Unutulmaktan korkarım.Baş üstünde ve baş köşede yerin.
Bunlar senin hakkın.
Sen annemsim,
Ve son nefesimde bile hakkın helal olsun anneciğim.Yeniden dünyaya gelme şansım olsa yine senin çocuğun olmak isterdim.SENİ ÇOK SEVİYORUM ANNECİĞİM.

çok duygulandım gerçekten çok güzel bir yazı teşekkür ederim hocam..

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle