Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

BİR DİLEK GERÇEKLEŞİYOR....

Tepki Skoru
0
bir dileğiniz gerçekleşecek olsa şu an ne dilerdiniz:10:
dileğiniz anında olacak ona göre....
tek dilek şansınız var......üzgünüm...:1:

Tepki Skoru
0
:D:D:D:D kalplerimiz bir galiba canım :D:D inşallah hayırlısıyla kazanırsın....

Tepki Skoru
0
kusura bakma tubacım ama dileğin için inşallah diyemicem :36_6_3::36_6_3::36_6_3:

Tepki Skoru
0
EVET AYLİNCİM HAKLISIN MALESEF KİMSE HAKETTĞİ YERE GELEMİYOR.SEN .NİŞANLIM VE DİĞER ARKADAŞLAR ATANIRSINIZ İNŞALLAH.ÇOK ŞÜKÜR BEN BU ŞUBATTA KURTULDUM BU DERTTEN

Tepki Skoru
0
esmaögretmen' Alıntı:
EVET AYLİNCİM HAKLISIN MALESEF KİMSE HAKETTĞİ YERE GELEMİYOR.SEN .NİŞANLIM VE DİĞER ARKADAŞLAR ATANIRSINIZ İNŞALLAH.ÇOK ŞÜKÜR BEN BU ŞUBATTA KURTULDUM BU DERTTEN
güzell dilğin için teşekkür ederimm esma öğretmenimm...inşallahh hepimizz hayırlısıylaa hayırlı yerlerde oluruzz....

tuba07' Alıntı:
su anda dilediğim sey beşiktaşımın şampiyonluğu.....
diğerlerını ben yaparım zaten...(ay ne kadar iddaalı konuştum)

oldukçaa iddialıı konuşmuşsunn şekercimm tubişimm amaa inşallahh rabbimm sırtınıı yere getirmezz...hayırlısıylaa seninde dediğinn gibiii halledersinn sen diğerlerinii...:36_1_21::36_1_21:

ama bende aylinn ciciii gibiii beşiktaş konusundaki dileğinee katılamıycamm maleseff..:36_1_21:ne kötüyüzz yafff:36_11_6::36_11_6:

gelelimm banaa...herkes aynı dertten muzdaripp...benimde isteğimm tabikii kendi ekmeğimii kazanmakk..hayırlısıyla iyi bir yerlerde olmakk...bununn içinde tabikii kpss...kendimden önce dileğim aslında sevdiğiminn okulunu biitirip hayırlısıyla askerliğini yapıp gelmesii..gerisi Allah'ın izniyle olur inşallahh..önemlii olan öncelikle can sağlığıı...
sevgilerr...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.