Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Bezden Bebek Yapımı

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar yaptığınız etkinlikler gerçekten çok güzel acayip beğendim.acaba bende böle güzel şayler yaptırabilecekmiyim diye düşünmeye başladım:)benim yazın bir ödevim var bezden bebek yapmam gerekiyor ama bu benim için çok önemli çok güzel birşey olmalı çünkü dönem içindeki yaptığım bir ödev çok kötüydü bununla telafi etmek istiyorum elinizde resim varsa yada güzel fikirleriniz varsa benimle paylaşırmısınız???

Tepki Skoru
0
tabiki yaptırabilceksin:)
keşke elimde olsa yardımcı olabilmeyi çok isterdim arkadaşım:(
ama biraz düşündükten sonra sadece fikirlerimi iletebilirim:)

Tepki Skoru
0
gokben in etkinliklerinde bi bebek var ondan fikir edinebilirsin
gayet güzel bi etkinlik

Tepki Skoru
0
ozgehan' Alıntı:
gokben in etkinliklerinde bi bebek var ondan fikir edinebilirsin
gayet güzel bi etkinlik
Evet arkadaşım ya ben yaptırmıştım. Eski bir oyuncak bebek kafası ve küçük çocuk kıyafetleri bul. Eğer oyuncak bebek kafası küçükse bebek kıyafetleri kullanman daha iyi olur. Daha sonra kıyafetleri çocuklara ver içini gazeteyle doldursunlar. Kıyafetin açık kalan kısımlarını dikmen lazım ki gezeteler dışına çıkmasın. Bebeğin kollarına ip bağlayarak boyalı suntayı yerleştir. İşte sana hem güzel bir bebek hem de raf oldu. Sunta bulamazsan mukavva da olur. Fakat rafa pek bişey koyamazsın. Çünkü mukavva eğilir.:)

Tepki Skoru
0
etkinlik resimlerine baktım gerçekten çok güzel olmuş hepsi çok çok güzel bir fikir oldu benim için çok teşekkür ederimmm

Tepki Skoru
0
şu linkte bebek resimleri var bi bak istersen
http://okuloncesiegitimi.yyu.edu.tr/index_dosyalar/sergi_resimler.htm

Tepki Skoru
0
slm
ben üniversitede bi ip kukla yapmıştım. nasıl yapacağım konusunda bi fikrim yoktu...Taaki parka çıkana kadar!.. Top gibi yuvarlak park lambalarından birini yerde atılı gördüm. (büyük şehir bld. duymasın) Aklıma KAFA geldi. Lambamın etrafını bezle kapladım,yüz ifadesi çizdim, kaküllü saçlar ve şapka yaptım. Bebeklik elbisemi ekleyip içine, ince çorapları örgü şekline getirip kol bacak oluşturdum. ayaklarını da yine bebeklik patiğimin içine pamuk doldurup yaptım. Belki yardımcı olur.

Bence en önemlisi yüzü..Çok sempatik görünen bir yüz ifadesi, eksikleri saklar. Mükemmel bir bebek de diksen sevimsiz bi yüz puan getirmez............Bence........

Tepki Skoru
0
gafilcadı' Alıntı:
şu linkte bebek resimleri var bi bak istersen
http://okuloncesiegitimi.yyu.edu.tr/index_dosyalar/sergi_resimler.htm
Paylaşımın için teşekkürler ponponla yapılan farklı çalışmalar çok güzeldi. Sayenizde yeni şyler öğrendim...saygılar.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle