Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Benim Sorum Öğrenci Dosyalarıyla İlgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dsk

Katılım
13 Tem 2006
Mesajlar
275
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
38
benim sorum öğrenci dosyalarıyla ilgili. her çocuk için dosya olacak ve içinde anektod, gözlemler ve çocukların resimleri olacak diyor program. ben çocukların resimlerini onların kendi klasörlerine koyduruyorum. belli bir süre sonrada eve yolluyorum. beğendiklerimi ise ortak resim dosyasında biriktiriyorum. ne şekilde olmalı acaba?
 

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Katılım
30 Nis 2006
Mesajlar
3,039
Tepki Skoru
47
Puanları
48
Siz sanırım öğrenci ürün dosyalarından söz ediyorsunuz, bunun için öğretmen klavuz kitaplarının değerlendirme bölümünde ürün dosyası ile ilgili açıklamalar var, her öğrencinin bir ürün dosyası olması gerekir, bu dosyaya öğrencinin etkinlik, proje, performans ödevi, inceleme, araştırma, sunu gibi faaliyetlerinden dosyalanmaya değer ürürnleri konacak, ayrıca grup çalışmaları için grup dosyası olacak, grubun ürünleri de bu dosyada bulunacak, öğretim yılı sonuna kadar okulda bulundurulacak, yılsonu sergisi için bu ürünlerden seçilenler sergilenecek,
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle

18 yıldır sizlerleyiz. Türkiye'nin ilk okul öncesi eğitim platformu
Üst