Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Beni çok mutlu eden bir resim

Tepki Skoru
0
HERKES BURDA KENDİ SINIFINI TANITIYOR. ÇOK HOŞ RESİMLER. MALESEF BENİM SİZİN GİBİ ÖĞRETMENLİK YAPTIĞIM BİR SINIF YOK 3 YILLIK BİR ÖĞRETMENLİK DENEYİMİM OLDU SÖZLEŞMELİ ODA LİSELERE. ANCAK ÇOCUKLARI ÇOK SEVİYORUM BUNUN İÇİN TEGV BÜNYESİNDE GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞARAK ÇOCUKLARA BİRŞEYLER VEREBİLMENİN ÇABASI İÇİNDEYİM. BUNUN HARİCİNDE MALUM OKULLARIMIZIN EKSİKLERİ ÇOK BUNDAN DOLAYI BİR ÖĞRETMEN ARKADASIM İLE GÖRÜSÜP ONUN SINIFINA MADDİ VE MANEVİ DESTEKLERDE BULUNUYORUM. SINIFINDAKİ EKSİKLİKLERİ BİLDİRİYOR BENDE ELİMDENGELDİKÇE BUNLARI GİDERMEYE ÇALIŞIYORUM. EN SON ÇOCUKLAR İÇİN ÇİZGİ FİLM CDLERİ TEMİN EDİP GÖNDERDİĞİMDE ÇOCUKLARDA BANA ÇOK HOŞ BİR JEST YAPMIŞLAR. ÇOK HOŞUMA GİTTİ VE ÇOK MUTLU ETTİ BENİ. BU HOŞ RESMİ SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM ..

[IMG]http://image01.yuklet.com/files/5/thumb/dcc3b062-afacanlar-thumb.JPG[/IMG]

Tepki Skoru
0
bir erkek olarak çocukları sevip onlarla ilgilenmen ve onlara yardımda bulunman beni de çok sevindirdi. ben bir okul öncesi öğretmeniyim ve öğrencilerim beni o kadar çok seviyorlar ki bunu velileri bile tahmin edemezler. çevremizdekilerin bize sadece bakıcı gözüyle baktığı bir ortamda en çok teselli bulduğum öğrencilerimin bana karşı tavırları oluyor

Tepki Skoru
0
tebrik ederim sizi gerçekten çok güzel bir şey yapmışsınız çocukların gözlerindeki mutluluğa bakarmısınız işte bu almaz mı tüm yorgunlukları üzüntüleri...bizimle bu güzel resmi paylaştığınız için teşekkür ederim...

Tepki Skoru
0
bu çok güzel birşey ya sizi yürekten kutluyorum inşallah bu resim kendi işini bile yapmakta zorlanan eğitimci (!) arkadaşlara örnek olur....

Tepki Skoru
0
mrb
gerçekten inanılmaz güzel, örnek olması gereken ve (malesef) şaşırtıcı bir olay...
malesef diyorum çünkü böylesi güzel davranışlar bizi şaşırtıyor.
o kadar nadir karşılaşıyoruz ki... şaşırıyoruz...

sana kendi adıma değil...
bu ve bundan sonraki çocuklar(ın) adına teşekkür ediyorum...

tüm idealist öğretmenlere sevgiler
...

Tepki Skoru
0
neden şaşırtıcı olsunki. Bu çocuklar sevilmezmi ya baksanız gözlerindeki mutluluk ısıltısına.. sevgileri o kadar saf ve temizki. tüm yalanlardan uzak... elimden gelsede daha çok yardımcı olabilsem.. bu tür jestler karşısında benim yaptıklarım tamamen bir hiç...

Tepki Skoru
0
Sizi çook tebrik ediyorum. Siz içinizdeki bu sevgiyle en kısa zamanda istediğiniz yere geleceğinize ve harika bir öğretmen olacağınıza inanıyorum.

Tepki Skoru
0
yaptığınız çok duyarlı bir davranış tebrik ederim sizi...keşke herkes bunun gibi şeyler yapsada çocuklar hep gülse...

Tepki Skoru
0
tebrik ederim zafer ..keşke senn gbi gönüllü sayısı artsa ülkemizde...

Tepki Skoru
0
zafer
daha oncede gostermışmıydın bu resmı kardes

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika