Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Ben ilköğretim öğretmeni diilimki yaa!!!

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bu ilköğretim müdürleri hepsi mi böyle?
eylül atamasıyla geldim.bana kulüp çalışması verdi,belirli gün ve haftalardan da nasibimi aldım:)okula geldiğimde çocuklar tenefüse çıkmıyodu şaşırıyolardı.birde öğle yemeğine gidiyolardı.şimdi gitmiyolar ama çalışma saatlerinde başlarda sorun yaşadım.saat 8.30 da ders başlıyodu 12de 1 saat ara 13te başla derse 13.45 ders bitimi:)nasıl ama ben bu düzeni değiştirdim:)

Tepki Skoru
0
arkadaşım klüp çalışması ve belirli günler va haftalarla ilgili çalışmalara okul yönetimince gerek görülürse dahil edilebilirsiniz.bu en son çıkan ilköğretim yönetmeliğinde yer alıyor.

Tepki Skoru
0
yalnız biz ilköğretim kurumları yönetmeliğine göre değil okul öncesi yönetmeliğine göre çalışıyoruz. kulüplerde görev almıyoruz.

Tepki Skoru
0
peki öylede diyosunuzda tören saatlerinde biz serbest zamanda oluyoruz.çocukları bırakıp törene mi katılmalıyım!yada çocuklarıda alıp cümbürcemaat törene mi katılsam acaba!!!

Tepki Skoru
0
kulüp çalışmalarına katılmıyoruz arkadaşlar.belirli gün ve haftalarda ise eğer öğrencilerinizle etkinlik yapıyorsanız görevli olabiliyoruz.ders saatlerine gelince o bizim okulda da başlı başına bir sorun.köyde çalışıyorum saat 8.30 giriş 11.40 öğlen arası 12.40 tekrar giriş ve 14.00 çıkış.şimdi hadi diyelim bu ilköğretim için normal de bizim için berbat bir sistem biz zaten beslenme yapıyoruz birde 1 saat sonra yemek ordan gel 1 saat sonra çıkış hem ben hem de çocuklar allak bullak oluyor müdürümüzde ilköğretime ayak uydurmamız gerektiğini ısrarla tekrarlıyor.

Tepki Skoru
0
esmaögretmen' Alıntı:
kulüp çalışmalarına katılmıyoruz arkadaşlar.belirli gün ve haftalarda ise eğer öğrencilerinizle etkinlik yapıyorsanız görevli olabiliyoruz.ders saatlerine gelince o bizim okulda da başlı başına bir sorun.köyde çalışıyorum saat 8.30 giriş 11.40 öğlen arası  12.40 tekrar giriş ve 14.00 çıkış.şimdi hadi diyelim bu ilköğretim için normal de bizim için berbat bir sistem biz zaten beslenme yapıyoruz birde 1 saat sonra yemek ordan gel 1 saat sonra çıkış hem ben hem de çocuklar allak bullak oluyor müdürümüzde ilköğretime ayak uydurmamız gerektiğini ısrarla tekrarlıyor.
Arkadaşım anasınıflarında ilköğretimler tam günde olsa ikili eğitim yada yarım gün eğitim yapılması ile ilgili yazı geldi ve uygulanmaya konması gerekir. Bu yazıyı gösterin. Sabah 8.30 da başlıyorsanız. Öğle 13.30 da bitireceksiniz ara vermeden .

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bende köy okulu öğretmeniyim ve bende yemek arası veriyordum bana saçma gelsede.ben düzelttim.istersen şu sitiyi inceleyin : http://ooegm.meb.gov.tr/haberler.asp?sayfa=4 bu sayfadan ikili eğitimi tıklayın..

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ben de biliyorum da müdürümüzle konuyla ilgili konuştuktan sonra yeni bir çizelge hazırladı ve sonuç çıkış saatimiz 10 dakika daha geç oldu.neymiş köylüler şikayetçi oluyorlarmış çocukların okulda olmamasından.dediğiniz uyulama yazısını bana gönderebilirmisiniz acaba daha kesin konuşmuş olurum.

Tepki Skoru
0
umurım mağdur olmazsınız...

http://dosya.7renkakademi.net/dosyalar/5722ea89e13fda8db90a29d438e92cd1.pdf

Tepki Skoru
0
hocam umarım işin hallolur.benim sıkıntımda öyleydi hallettim.

Tepki Skoru
0
bende köyde çalışıyorum ve taşımalı eğitim yapıyoruz. öyle olunca 13 te bırakamadık,olmadı . öğle arası oluyodu ve 14.30 da bitiriyoduk. yapıcak bişey yoktu ve öyle de bitirdik.

Tepki Skoru
1
ben de ilköğretimde görev yapıyorum ve okulun 23 nisan ve 19 mayıs komisyonunda vardım ayrıca tiyatro kulübünde de görev verildi güya görev verilmemesi gerekiyor ama müdürün verdiğini de uygulamak bize düşüyor. üstelik gerekli mercilere de bildirdim hiçbirşey olmadı

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle