Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Bebek

Tepki Skoru
0
Bazen çocuklara taklit yapıyorum..garip sesler çıkarıyorum:D geçenlerde bi çocuğum koptu gülmekten bayılacak ama:D En sonunda kendine geldi ve sordum neden güldün diye...O da bana : ÖĞRETMENİM SEN BEBEK MİSİN? dedi:D o günden sonra artık benim adım bebek:D :11:

Tepki Skoru
0
Canım Bazen kopmak güzel geçenlerde ben zor toparladım kendimi derya bebeksin haaaaa.....

Tepki Skoru
0
Ya çok gülünce de dağılıyolar ama napim:D toparlıyoruz artık bi şekilde:)

Tepki Skoru
0
Geçen gün kapıda çocukları karsılıyorum.Bu sırada Aysegül isimli öğrencimiz, arkadasının babası ile karsılastı.Ve velimizin göbeğine vurarak aa ne kadar kocaman bir göbek dedi.İ;)) Velimiz neye ugradığını şaşırdı.Tebessüm ederek okuldan uzaklastı.

Tepki Skoru
0
bizimkiler de öyle :) ben onların taklidini yapınca çok şaşırıyorlar... kakaolu süt içiyorum diye aaa öğretmen çocuk gibi süt içiyor demişlerdi :D

Tepki Skoru
0
enerji tasarrufu ile ilgili olarak evde ne gibi uygulamalar yaptıklarını aileleri ile birlikte belirleyip uygulayıp bir kağıda notlar şeklinde yazıp göndermelerini istedim.Bir çocuğun annesi o gün televizyonu kapatıp tasarruf yapalım demiş ve uygulamışlar.Az sonra çocuk annesinden su istemiş fakat annesi duymamış, çocuk annesine dönerek su içmeyerek sudanda mı tasarruf ediyoruz anneciğim demiş....fıkra gibi ama gerçek........

Tepki Skoru
0
tuba07' Alıntı:
ÇOK GÜZELMİŞ:)MERAK ETTİM NASIL SESLER ÇIKARIYORSUN:)
cnm geç oldu cevabım ama:) bebek sesleri falan..bazen ilgi çekmek için ve sessiz olmaları için hayvan taklitleri yapıyorum:D ee mesleğimiz bunu gerektiriyo dimi:D

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle