Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Bayrak Töreni

Tepki Skoru
0
ilköğretimde anasınıfı öğretmenleri sabahları yapılan törenlere katılmak zorundamıdir?

Tepki Skoru
0
ben ilk çalıştığım okulda 8-3 çalışıyordum, o zaman törene katılıyorduk.. hatta bütün törenlere katılıyorduk; öğretmenler günü, 10 kasım; 29 ekim.... ama şimdiki okulumda 12-17 arası çalışıyorum, törenlere katılmıyoruz.. hiç bir törene katılmadık.. kimse de bir şey demedi..

Tepki Skoru
0
ben ilköğretimde anasınıfı öğretmenıyım hersabah pazartesi günleri istiklal marşına katılmak zorundamıyım çünkü çocuklarım gelip sınıfta dururlarken benim dışarı çıkmam doğrumu?

Tepki Skoru
0
anasınıfı ögrencilerinin diğer çocuklarla sıra olup andımızı yada istiklal marşını söylediğini görmedim gören varmı? Bana yardımcı olursanız sevinirim çünkü bugün istiklal marşı sırasında çocuklarımın başında sınıfta olduğum için tutanak tutuldu.

Tepki Skoru
0
valla bende cuma günleri bayrak törenlerine hiç katılmadım.kimsede birsey demedi.

Tepki Skoru
0
biz her gün andımızı söylemeden sınıfa girmeyiz ayrıca bayrak törenine de katılırız.

Tepki Skoru
0
arkadaşım ilköğretim okulunda görevli olunması halinde bayrak törenlerine çalışma saatlerinize uygun olarak katılmakla yükümlüyüz.mesela sabahçı iseniz eğer pazartesi sabah öğlenci iseniz cuma akşamı katılmak durumundayız

Tepki Skoru
0
nevertheless' Alıntı:
arkadaşım ilköğretim okulunda görevli olunması halinde bayrak törenlerine çalışma saatlerinize uygun olarak katılmakla yükümlüyüz.mesela sabahçı iseniz eğer pazartesi sabah öğlenci iseniz cuma akşamı katılmak durumundayız
iyi ama hocam ben 17:00'de bitiriyorum, okul saat 15:00'de dağılıyor.. Ya tam beslenme saati ya da etkinliğin ortasında oluyoruz.. onları bırakıp nasıl gideceğiz?.. gittik diyelim; herkes eve giderken biz tekrar sınıfa döneceğiz, biraz garip olmaz mı?. Ayrıca 1 sene içinde 2 müdür değişti, ikisi de bu konuda benden herhangi bir talepte bulunmadı..

Tepki Skoru
0
törenlere ben katılıyorum fakat öğrencilerim katılmıyor. sabahları direk sınıfa girdikleri için ve cuma günleride törenden önce dağıldığımız için. ama zaman zaman denk geldiğinde filan katılıyoruz. ama geçen yıl cuma günkü bayrak törenlerine katılıyorduk çıkış saatimizle çakıştığı için.

Tepki Skoru
0
ben de ilköğretim de görev yapıyorum.
benim öğrencilerimde katılıyordu ama kışın soğuğunda törene katlımak doğru olmuyo.
birde sınıfa girişlerde izdiham oluyor çocuklar ezilme tehlikesiyle karşılaşıyor.
o yüzden k a t ı l m a m a l ı y ı z....

Tepki Skoru
0
valla banada katılmamın şart olduğunu söyledi müdür hatta iki kez geç kaldım ve uyarıldım .birazda müdüre bağlı diye düşünüyorum

Tepki Skoru
0
peki törene çocuklar da katılıyor mu!!!

çünkü o saatler sersest zaman oluyo da o yüzden sordum sınıfta olmanız gerekir bence...

Tepki Skoru
0
arkadaşlar zaten dersimiz sabahları törenden sonra başlamıyor mu?

Tepki Skoru
0
ben ilköğretim bünyesinde sabahçıydım.hic törene katılmıyorm.cünkü,hem 20 cocuğa tek basıma bakıyorum, hem diğer büyük cocukların arasında ezilme tehlikesi yasanıyor,hemde biz biraz daha geç giriyoruz.bencede katılmamalıyız.fakat sınıfta gereklı acıklamaları,öğretileri yapıyorum.onlar 1inci sınıfta nasıl hareket etmeleri gerektini biliyorlar.sevgiler.

Tepki Skoru
0
Bence katılmalıyız çocuklarla beraber zaten çocuklarında hoşuna gidiyor. Çokta problem olacak bir durum olarak görmüyorum..

Tepki Skoru
1
ben de 8 yıldır ilköğretimde görev yapıyorum sabahçı olduğum zaman pazartesi, öğleci olduğum zamanlarda cuma çıkışta törene katılıyorum. öğrencilerle yardımcı kadın ilgileniyor ve hiç sorun yaşamadım. ayrıca törene tüm öğretmenler katılmak zorundadır.

Tepki Skoru
1
yönetmelikte öğretmenler için katılım zorunluluğu var..
branş ayrımı yok...

Tepki Skoru
0
ilk görev yılımda ilköğretimle birlikte girip çıkış yaptığım için katılıyordum ..

ikinci yılımda okul tam gün anasınıfı sabahçı ve öğlenci idi ve sınıfta yardımcım yoktu çocukları bırakıp törene katılmadım.. ama çanakkele şehitleri için hazırlanan törenimiz gece olmuştu ve ilçe milli eğitim müdürü geleceği için o gün gün boyu okulda kalıp törene katılmıştım..

şimdi ise sınıfım okuldan ayrı bir köy evinin bodrum katında okuldan uzak olduğu ve ilköğretim ikili ve ben tek öğretmen olduğum için katılmıyorum... müdür yardımcım her gün yanıma uğrayıp beni denetliyor...

Tepki Skoru
0
arkadaşlar geçen yıl ben de hiç katılmıyordum.ama bu yıl sadece pazartesileri hem kendim katılıyorum hemde öğrencilerimi katıyorum.öğrenciler içinde güzel oluyor bence.dışarda diğerleriyle birlikte sıra oluyorlar.haftada bir günde olsa istiklal marşını ve andımızı dinliyolar.sanırım pazartesileri katılmak yeterli.tabi öğleci olanlarda cuma günü katılırlar.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle