Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Balıklarımla tanışmaya ne dersinizz??

Tepki Skoru
0
deryacıkk kedisi celvin'i tanıtmıştı bize..bende cici balıklarımı tanıtmak istedimm..bunlar mesutla bahtiyarr..bahtiyarı 3-5 gün önce kaybettikk...(turuncu olan)bide ufaklık vardıı..şakirr..oda öldü maleseff:(:(:(

bende bugün bir tane daha balık aldımm..ee yalnızlık ALLAH'a mahsuss..siyahh balıkımm yalnızz kalmasınn:D:D:Doda turuncuu..ama onun fotoğrafı yokk henüzz...çekince onu da gösteririmm size:D:Dyeni balıklarımınn isimleri de turuncu olan leblebi..siyahh olan daa ıhlamurr...
sevgilerr...

[IMG]http://www.7renkakademi.net/yukler2/nisan/7f3e72a7186a6720d9701c7e4cff1b13.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.7renkakademi.net/yukler2/nisan/b525cbb7602e54148602203f389e31ce.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.7renkakademi.net/yukler2/nisan/5f88eb36b4ffcc28c81b58a04baa7f1d.jpg[/IMG]

Tepki Skoru
0
Birgün, bir denizde, onsekiz, yirmi metrede, küçük bir balık yanaştı kulağıma... Balıkça bilirmisin dedi... Bilmezmiyim... Hemen başımı salladım. Dinle dedi, sana bir sır vereceğim... Neymiş o dedim... Ağzımdan kabarcıklar merakla yükseldi... Aşığım dedi küçük balık çok aşığım... İşte o günden beri kıskanırım küçük balıkları için için... Küçük balıkla dost olmayı düşledim... Bir deniz kestanesi kırdım, mutlu düşleri, başka bir balığın peşinde yedi, deniz kestanesini... Adın ne senin dedim usulca.. Adım mı ? bilmem... Benim adım yok, ben balığım dedi...SENİN BALIKLARINI ADI BİTİRDİ BENİ YAAA BENDEDE VAR BU GÜZELLERDEN GERÇİ HANGİ HAYVANI SEVMİYORUM Kİ...:))
LEBLEBİ-IHLAMUR-MESUT İLE BAHTİYAR(GERÇİ BAHTİYARA ÇOK ÜZÜLDÜM ) TİPİTİP HEPSİ YAAA...
ÇOK ŞEKERLER BAYILDIM....
TİKU İYİ BAK BALIKLARINA CANIMCIM .....

Tepki Skoru
0
YELLOW' Alıntı:
Birgün, bir denizde, onsekiz, yirmi metrede, küçük bir balık yanaştı kulağıma... Balıkça bilirmisin dedi... Bilmezmiyim... Hemen başımı salladım. Dinle dedi, sana bir sır vereceğim... Neymiş o dedim... Ağzımdan kabarcıklar merakla yükseldi... Aşığım dedi küçük balık çok aşığım... İşte o günden beri kıskanırım küçük balıkları için için... Küçük balıkla dost olmayı düşledim... Bir deniz kestanesi kırdım, mutlu düşleri, başka bir balığın peşinde yedi, deniz kestanesini... Adın ne senin dedim usulca.. Adım mı ? bilmem... Benim adım yok, ben balığım dedi...SENİN BALIKLARINI ADI BİTİRDİ BENİ YAAA BENDEDE VAR BU GÜZELLERDEN GERÇİ HANGİ HAYVANI SEVMİYORUM Kİ...:))
LEBLEBİ-IHLAMUR-MESUT İLE BAHTİYAR(GERÇİ BAHTİYARA ÇOK ÜZÜLDÜM ) TİPİTİP HEPSİ YAAA...
ÇOK ŞEKERLER BAYILDIM....
TİKU İYİ BAK BALIKLARINA CANIMCIM .....

çokk güzell bir hikayee..teşekkürr ederimm sarıcımm..isimlerinii beğenmenn benii çokkk çookk mutluu ettiii:D:D:D:D

onlaraa çokk iyi bakacağımm....

Tepki Skoru
0
CANIM TİKUCUM BAHTİYAR VE ŞAKİR İÇİN ÇOK ÜZÜLDÜMMMMM:(:(

BENİM SİZLERLE TANIŞTIRACAK DOSTUM YOK MALESEF:(:(BALIKLARINLA TANIŞMAK ÇOK GÜZELDİ CANIMCIM :):):)ONLARA İYİ BAK :):):)BU ARADA FOTOĞRAFLARDA ÇOK FOTOJENİK ÇIKMIŞLAR:):):):):)

Tepki Skoru
0
funda1088' Alıntı:
CANIM TİKUCUM BAHTİYAR VE ŞAKİR İÇİN ÇOK ÜZÜLDÜMMMMM:(:(

BENİM SİZLERLE TANIŞTIRACAK DOSTUM YOK MALESEF:(:(BALIKLARINLA TANIŞMAK ÇOK GÜZELDİ CANIMCIM :):):)ONLARA İYİ BAK :):):)BU ARADA FOTOĞRAFLARDA ÇOK FOTOJENİK ÇIKMIŞLAR:):):):):)
dostlarr sağolsunn be fundacıkk:D:D:Dbende üzüldümm ağladımm neredeysee ama ölenle ölünmüyorr:D:D:D:Dtöbe töbee:D:D:D

evett çokk şıktırlarr..bugünkii daha güselll...foto çekimm onuda gösteriirmm:D:D:Dteşekkürr ederimm şekercimm...

Tepki Skoru
0
CANIM MERAKLA LEBLEBİ VE IHLAMURUNDA FOTOLARINI BEKLİYORUMMMMM:):):)EN KISA ZAMANDA ÇEKİP BURAYA YOLLAMAN DİLEĞİYLE:):):)

Tepki Skoru
0
funda1088' Alıntı:
CANIM MERAKLA LEBLEBİ VE IHLAMURUNDA FOTOLARINI BEKLİYORUMMMMM:):):)EN KISA ZAMANDA ÇEKİP BURAYA YOLLAMAN DİLEĞİYLE:)
iştee leblebi....
[IMG]http://www.7renkakademi.net/yukler2/nisan/1a1f6309e5e8419af88fdc47f3773caf.jpg[/IMG]

buda ıhlamur..
[IMG]http://www.7renkakademi.net/yukler2/nisan/3468be70add506a8142b2d2b911526b6.jpg[/IMG]

bunlarda leblebi ve ıhlamur..bir aradalarr:D:D:D
[IMG]http://www.7renkakademi.net/yukler2/nisan/5e0bc04fce26905814f4f24a0149ef56.jpg[/IMG]

sevgilerr..

Tepki Skoru
0
balıklarına uzun ömürler diliyorum:D benimkilerdee öldüüü:(akvaryumum bomboş duruyooo....onlara iyi bakk....tnıştımıza sevindim:D

Tepki Skoru
0
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ÇOK GÜZELLER CAIM DAHA YENİ GÖRDÜMMMMMMM
NE ZAMAN KOYDUN SEN FOTOLARINI......???
ÇOK ŞEKERLER CANIM YAAAAAAAAAA:):):)
İNŞ UZUN ÖMÜRLÜ OLURLAR NAGİHANIN DEDİĞİ GİBİ CANIMMMMMMMMM:):):)
BENDE TANIŞTIĞIM İÇİN ÇOK MUTLU OLDUM BALIKLARINLA.......:36_1_21::36_1_21:

Tepki Skoru
0
nagihan1903' Alıntı:
balıklarına uzun ömürler diliyorum:D benimkilerdee öldüüü:(akvaryumum bomboş duruyooo....onlara iyi bakk....tanıştımıza sevindim:D
ayy çokk üzüldümm nagişimm yaa..insann çokk kötüü oluyoo varyaa ölüncee..benimde ölmüştüü öncekiii..ağladım nerdeysee..gülüyodu millett bana:36_1_21::36_1_21:

akvaryumun boş kalmasıda insana ayrı bi dokunur her zaman:)

teşekkür ederimm nagişimm iyi dileklerin içinn..inşallah uzun ömürlü olurlarr..ilk balıklarım 2-2,5 sene kadar yaşamıştıı..

funda1088' Alıntı:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ÇOK GÜZELLER CAnIM DAHA YENİ GÖRDÜMMMMMMM
NE ZAMAN KOYDUN SEN FOTOLARINI......???
ÇOK ŞEKERLER CANIM YAAAAAAAAAA
İNŞ UZUN ÖMÜRLÜ OLURLAR NAGİHANIN DEDİĞİ GİBİ CANIMMMMMMMMM
BENDE TANIŞTIĞIM İÇİN ÇOK MUTLU OLDUM BALIKLARINLA.......

daha yenii koydumm fundacımm..şekercimm...aminn canımm..iyi dileklerinn içinn çokk teşekkür ederimm...

Tepki Skoru
0
turuncu olan leblebi..siyahh olan daa ıhlamurr...(Memnun oldum)
Çok şekerler kendileri de isimleri de uzun ömürlü olurlar inşallah....Akvaryuma bakmak acayip huzur veriyor bana insan dalıp gidiyor...Teşekkürler bizi tanıştırdığın için...

Tepki Skoru
0
baran06b' Alıntı:
AAAA  ölen balıklarımı hatırladım . ama ya
ayy canımm üsüldümm şimdi yaa:(:(üüzlme nolurr..benimm balıklarımm hepimizee yeterr:36_1_21::36_1_21:
sevgilerr şeker....

cadi57' Alıntı:
canıımmm balıklarını çok beğendimm..onlara uzun ömürler inşallah..
Banada cicim yani Aylin doğum günümde 2 tane balık almıştı..Ama şuan bir tane var diğeri öldü...Bunun yanına bir tane daha almıştık ama sanırım bu balık yanlız yaşamayı seviyor çünkü o alıdğımızda öldü. Balığım benim için önemli çünkü bana hediyee cicim aldı kaybedersem çok üzülürüm.. 1.5 sene oldu nerdeyse birlikteyiz balışımla..

çokk teşekkürr ederimm şekerrcimm cicicimm iyi dileklerinn içinn....canımm seninn balışınada uzun ömür diliyorumm...inşallahh o seni yalnız bırakıp da gitmezz:36_1_21::36_1_21:çokk güzell bir doğum günü hediyesi ayrıca da..tebrik ediyorumm ciciyi de:36_1_21::36_1_21:

violet84' Alıntı:
turuncu olan leblebi..siyahh olan daa ıhlamurr...(Memnun oldum)
Çok şekerler kendileri de isimleri de uzun ömürlü olurlar inşallah....Akvaryuma bakmak acayip huzur veriyor bana insan dalıp gidiyor...Teşekkürler bizi tanıştırdığın için...

teşekkürr ederizz sevgilii violett bizde memnunn oldukk..imza:leblebi ve ıhlamurr..hehehehehhee:36_1_21::36_1_21:

teşekkür ederimm şekercimm iyi dileklerin içinn..evett bendee çokk huzur alıyorumm onlarınn sessizz sakinn yüzüşlerini seyrederkenn..iyi ki varlarr....

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle