Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Bakıcı rezaleti

Tepki Skoru
0
ARKADAŞLAR BUGÜN HABERLERDE GÖRDÜĞÜM BİR BAKICI ŞOKUNU SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM. BU BAKICIYA İNSAN DEMİYCEM SIFATINI SİZLERE BIRAKIYORUM,DAHA 2 AYLIK OLAN ÇOCUKLARA UYUŞTURUCU HAP İÇİRMİŞ!!! BU NASIL BİR İŞTİR,ŞAŞTIM KALDIM. O KÜÇÜK BEDENLERE DİYCEM ÇOCUKLAR İKİZMİŞ,BUNU NASIL YAPAR?? SADECE BU MU BAKICI DENEN BAZI NESNELER KÜÇÜCÜK ÇOCUKLARI HİÇ ACIMADAN DÖVÜYORLAR VS VS.. ŞİMDİ SUÇ KİMDE?? BAKICIDAMI ANNEDEMİ?? BEN AÇIKÇASI ANNELERE BÜYÜK SUÇ BULUYORUM 2 AYLIK ÇOCUĞUNU SEN NASIL İŞE DEĞİŞEBİLİRSİN?? BEN BAKICIYA HİÇ SICAK BAKMIYORUM. FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM.

Tepki Skoru
0
ewet ya bende ızledım aynı haberı kanım dondu ınsan demıyorum o bakıcılara annelerde artık akıllarını baslarına alsalar ıı olur bu kacıncı olay yeteeeerrrrr.....

Tepki Skoru
0
arkadaşım mutlaka çok haklısın bu tip kişilere insan denmez ama canım arkadaşım bir annede 2 aylık çocuğunu bırakabiliyorsa mutlaka geçerli bir sebebi vardır ihtiyacı olmasa zaten o annede minicik çocuklarını bırakmak istemez gerçekten bende çok üzüldüm

Tepki Skoru
0
anneler bazı durumlarda çocuklarını bakıcılara bırakmak zorunda kalabiliyolar..ama 2 aylık bebeği de bırakmak yürek ister doğrusu...bu tür bakıcı olayları malesef oluyo..nasıl bir vicdanla çocuklara eziyetler yapabiliyorlar anlamak imkansız...tecrübesiz bilgisiz insanların eline çocuklarını emanet edebilen aileleri de anlamak zor...bu tür olayların son olması dileğiyle...

Tepki Skoru
0
ÖYLE DİYOSUNUZ ARKADAŞLAR AMA PARAYA OKADAR MUHTAÇSIN NEDEN ÇOCUK YAPIYORSUN? ÇOCUKLARA YAZIK!!!!

Tepki Skoru
0
çok üzücü bi durum Allah kimseyi bu tarz bakıcının eline düşürmesin

Tepki Skoru
0
BU ÜLKEYİ İLERİ SEVİYELERE ULAŞTIRACAK OLANLAR ANNELER. SEVGİSİZ ,İLGİSİZ BÜYÜYEN ÇOCUK BU ÜLKEYE NASIL FAYDALI OLUR?? GÜNÜMÜZDEKİ UĞURSUZ DEDİĞİMİZ İNSANLAR HEP BÖYLE YETİŞEN ÇOCUKLAR DEĞİLMİ??

Tepki Skoru
0
bende izledim bu haberi ve çok üzüldüm gerçekten insanı çok etkiliyo o minicik bedenlere nasıl kıyıyorlar anlayamıyorum gerçekten çok dikkatli olmak gerekiyo insanlar gençleri uyuşturucudan kurtarmak için uğraşırken şimdide sıra bebeklere geldi galiba

Tepki Skoru
0
ben izlemedim ama çok üzüldüm.bu konuda anne ve babalar çok uyanık olmalı.çocuklarını gözlemlemeli.çünkü çocuk şiddet görüyorsa çok küçük bile olsa ağlayarak belli eder.birde çocuklarda tikler ve davranış bozuklukları oluyor.ben çalışmıyorum ama çalışsamda ne olursa olsun çok küçükken başkalarına bırakmazdım.bazı annelerde sorumluluktan kaçmak için hemen işe başlıyorlar.anneler lütfen dikkatli olsunbu konuda.

Tepki Skoru
0
evet bende izledim ve söyliycek kelime bulamadım şimdi sinirden anlamadığım bu işin eğitimi alan ve severek yapan pek çok çocuk bakıcısı ve ajansları var gidipte gürcü(ayrım yapmıyorum ama)bu işisırf para için ve ucuz yapanlara çocuk emanet edilirse olacağı bu ama aileler daha dikkatli olmalı

Tepki Skoru
0
ARKADAŞIM BEN ŞU ANDA HALK EĞİTİM BÜNYESİNDE EĞİTİCİ ANNELİK KURSU VERİYORUM YANİ BİR NEVİ BAKICILIK KURSU,AMA ELLERİNDE SERTİFİKALARI OLACAK YANİ ONU ALABİLMEK İÇİN BENİM VERDİĞİM DERSLERDEN GEÇMELERİ GEREKİR. ANNE VE BABALARA İSE TAVSİYEM SERTİFİKALI BAKICILARA BAKTIRSINLAR ÇOCUKLARINI. EĞİTİM YAŞ KAÇ OLURSA OLSUN ŞART ARKADAŞLAR DİMİ YANİ...SONRA BÖYLE İNSANLARIN ELİNE GEÇTİMİ O GÜNAHSIZ YAVRULAR MAHVOLUYORLAR YAZIK YAAA VALLA YAZIK....

Tepki Skoru
0
evet ben de bakıcıya sıcak bakmıyorum Ama başka çare yok ki?Eğer çocuğum olursa büyük ihtimalle 1 yaşından sonra bakıcısı olacak.Ama çalıştığım okulda gelen stajyerlerden gerçekten iyi dediğim olursa okumayan stajyerlerimden birine emanet edebilirim herhalde.

Tepki Skoru
0
Böyle durumda ki devletimiz annelere ücretli 2-3 yıl izin vermeli.böylece sağlıklı bireyler yetişsin.hem de annelerin aklı çocuğunda kalmasın.
Allah evlatlarımızı korusun

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.