Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

BABAM GELMİŞ Biraz da Hüzün(SLAYT)

Tepki Skoru
0
iŞTE BABAM GELMİŞ.Birgün geçince kırk yıl geçmiş gibi özleyen babalar ve kızlarına...
http://www.okuloncesiforum.org/yukler1/yukler/592b8410ae1c63bb0667785eebe73ae3.zip

Tepki Skoru
0
Daha geçen gün eklemeyi düşünmüştüm :)
Çok güzel bir slayt:thumbsup: Teşekkürler

Tepki Skoru
0
Ben de çok beğendim ve hüzünlendim paylaşmak istedim herkesle..

Tepki Skoru
0
ÇOK GÜSELDI TŞKLER.EVET BAZEN HAYATIN ACI YÖNÜ İŞTE BENDE ÇOK ÖZLEDIM AMA YOK İŞTE,ÖZLEMIMI SÖYLEYEMIYORUM.LÜTFEN HERKES BOL BOL VAKIT GEÇİRSİN,SÖYLEMEK ISTEDIĞINIZ HERŞEYI SÖYLEYİN.BİLİYOSUNUZKI UZAK OLSA BILE ARADIĞINIZDA SESINI DUYABILIRSINIZ,ONU ÇOK SEVDİĞİNİZİ ÖZLEDIĞINIZI SÖYLEYEBILIRSINIZ.BİR MEZAR TAŞINA ÖZLEMINIZI ANLATIP CEVAP ALAMAMAK KADAR KÖTÜ BİRŞEY YOKTUR.ALLAH HERKESIN BABASINA UZUN ÖMÜRLER VERSİN,BENIM BABACIĞIMINDA MEKANI CENNET OLSUN.TŞKLER PAYLAŞIM İÇİN

Tepki Skoru
0
ÇOK GÜSELDI TŞKLER.EVET BAZEN HAYATIN ACI YÖNÜ İŞTE BENDE ÇOK ÖZLEDIM AMA YOK İŞTE,ÖZLEMIMI SÖYLEYEMIYORUM.LÜTFEN HERKES BOL BOL VAKIT GEÇİRSİN,SÖYLEMEK ISTEDIĞINIZ HERŞEYI SÖYLEYİN.BİLİYOSUNUZKI UZAK OLSA BILE ARADIĞINIZDA SESINI DUYABILIRSINIZ,ONU ÇOK SEVDİĞİNİZİ ÖZLEDIĞINIZI SÖYLEYEBILIRSINIZ.BİR MEZAR TAŞINA ÖZLEMINIZI ANLATIP CEVAP ALAMAMAK KADAR KÖTÜ BİRŞEY YOKTUR.ALLAH HERKESIN BABASINA UZUN ÖMÜRLER VERSİN,BENIM BABACIĞIMINDA MEKANI CENNET OLSUN.TŞKLER PAYLAŞIM İÇİN
canım bundan sonra tüm hayatta karşında benim gibi sıkıcı biri olacak buket canım seni çok iyi anlıyorum ve sorumluluklarım daha fazla bunuda biliyorum.

Tepki Skoru
0
paylaşım için teşekkürler. çok güzelmiş

Tepki Skoru
0
Beğenmenize sevindim.Güzel yorumlarınız için ben tşk ederim arkdaşlar.Allah babasını kaybetmiş olanlar arkdaşlarımıza da sabır versin.Belki bugün belki günler,belki aylar sonra,hepimizin başına gelecek.Belki de babamızın ömründen bile kısa olacak ömrümüz...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle