Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Az Mı Yürüdük Mecburiyette

Tepki Skoru
0
Bolu bence bir öğrenci için harika bir yer her an arkadaşlarınızla heryerde karşılaşabilirsiniz birde yemekleri güzeldir.hele doy doy daki teyze sesimi duyuyorsan selamlar burdan sana azmı yemeğini yedik acısıyla tatlısıyla özlüyorum seni AİBÜ

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşım,ben boluya lanet olsun diye gidip ağlayarak dönenlerdenim.Boludayken oranın sedece öğrenciler için kurulmuş bir şehir olduğunu düşünürdüm çünkü rahatlığının haricinde seninde söylediğin gibi her yerde öğenciler var.Ben okul öncesini ilk mezunlarındanım,5 yıl oldu bitireli.Nasıl unutulur mecburet caddesi,anıt parkı,esnaf lokantası,çelebi tostcusu ........ of of hey gidi günler

Tepki Skoru
0
selam arkadaşlar biz hala boludayız ve mecburen mecburiyetteyiz.... mezun olunca herşey çok tatlıdır tabi ama şuan işkenceden farksız.....

Tepki Skoru
0
bolunun kıymetini bil hayat ora bitince işkence oluyor ve çok çalışın kadrolu olamazsanız hayat daha da zor

Tepki Skoru
0
mrb arkadaşlar ben boluda okumuyorum fakat oralıyım gercekten izzet baysal caddesi mecburiyet caddesi bi caddeye çıktığımızda bütün arkadaslarımızı görürdük şu an boluda deilim ve çok özledim orayı

Tepki Skoru
0
MRB. SANA KATILIYORUM BENDE BOLUDA OKUYORUM. EVET KÜÇÜK BİR YER. HELE BENİM GİBİ İSTANBULDAN GİDENLER İÇİN ÇOK KÜÇÜK AMA YİNEDE SEVİYORUM. BENCE ÖNEMLİ OLAN YER DEĞİL KİŞİLER. ÇOK ŞÜKÜR GÜZEL BİR ARKADAŞ ORTAMIM VAR. SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM ŞİMDİDEN ÇOK ÖZLÜYCEĞİMİ BİLİYORUM...:([size=medium][/size]

Tepki Skoru
0
hayır. dediğin kişiyi anlamadm. sen kaçıncı sınıfsın

Tepki Skoru
0
Ben geçen yıl mezun oldum."Candy" görünce seni 4lerden Özlem BAYSAL sandım.Ama tanırsın aynı sınıfta olmalısınız.Kendisini çok severim benden selam söylersen sevinirim.Adım Solmaz Nuray...

Tepki Skoru
0
nuraycm merhaba beni tanıdınmızlem ben.mnisadan:36_3_3:

Tepki Skoru
0
solmayannur' Alıntı:
Ben geçen yıl mezun oldum."Candy" görünce seni 4lerden Özlem BAYSAL sandım.Ama tanırsın aynı sınıfta olmalısınız.Kendisini çok severim benden selam söylersen sevinirim.Adım Solmaz Nuray...
evet tanıyorum sınıf arkadaşım. bende fatoş o sınıftan belki tanırsın ama ben seni hatırtlayamıyorum. özleme slm sölerim kib.

Tepki Skoru
0
merhaba oslemcim tanımaz mıyım.Nasıl gıdıyor öğretmenlik nerede görev yapıyorsun? Senin kadrolu oldu sanırım.

Tepki Skoru
0
:thumbsup:nurycım iyi sen nsaılsın.ben rizenin pazar ilçesindeyim.öğretmenlik güzel gidyo.sen neler yapıyosun canım

Tepki Skoru
0
Ahh ahhhh!o günlere geri dönebilseydik o caddede tekrar boş boş yürüyebilseydik 4yıl oldu ama hala unutulmaz anılarla dolu.aslında mezunlar günü düzenleyip bir gün belirleyip orada buluşmak lazım!

Tepki Skoru
0
Bolu sevilmez mi? Vallahi burnumda tütüyor. Her şeyi ile bir başka tatlıdır. Hele bir de sonbaharda yeşilin her tonunu bulabileceğin "Yedi Göller"de isen...

sue

Tepki Skoru
0
merhaba
arkadaşlar..
evet bolu da 4 yıl bıtırdık ve ayrılığın 15. gununde bile özlemeye başlaadım...öğrenciliğin kıymetini bilin..

Tepki Skoru
0
meraba herkese.ben bolu izzet baysal anadolu lisesinden mezun oldum bu sene. sanırsam puanım okul öncesine yetiyo.bu bölüm nasıl bir bölüm beni bilgilendirirseniz sevinirim.kolay gelsin

Tepki Skoru
0
bizim bölüm şu son zamanlarda yaygınlaşan ancak ülkemizde okul öncesi öğretmenine çok ihtiyaç olmasına rağmen ataması az olan bi bölüm.bu da devletin ne yazık ki bize az bütçe ayırmasından kaynaklanıyor bir tane üniv.mezununa verdiği maaşı iki tane lise mezununa veririm diyor.Ancak başarılı olan hangi bölümde olursa olsun ataması olur.Ki sizin zamanınıza kadar çok şey değişir.
Ama okuması açısından olsun mesleki açıdan olsun zevkli ve avantajlı bir bölüm.Tavsiye ederim yazmanızı ileride daha çok aranılacağını düşünüyorum.Çünkü aileler çok bilinçlenmeye başladı anaokulu da zorunlu eğitime geçince işimiz daha kolaylaşacak.

Tepki Skoru
0
meraba ben bu sene sınava girdim ve puanım bolu ya yetiye nasıl bi şehir beni bilgilendirirseniz sevinirim:))))

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle