Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Ayrılma?

Tepki Skoru
0
hep sen yazdın ben yorumladım ama bu sefer ben yazacagım sen yorumla? evet uzaylı kim gerçek ismiyle ibrahim halil azger bugun sonkez okulumuzdaki görevini yaparak ilişiğini kesti. yarın dan itibaren yeni görev yeri olan maraş a gidecek. ben ibrahimi niye sevdim kardaşı oldum; dürüst, dogru bildiğinden şaşmaz, biraz güler yüzlü(hemde en çok ihtiyaç duydugunda) biraz sessiz, kırmamak için sussan ama genelde kendi kırılan bir yapısı var. arkadan konuşmaz yorum yapmaz. adam gibi adam. kötü yanları yok mu var tabi; inatçı, kızdıgında daha inatlaşır, yemekten kesilir, hastalık konusunda kendisiyle ilğili degil cevresi ile ilgi hastalıklarda fobisi var. birde son olayda ali hocanın babasının vefatında oturdu çocuk gibi agladı. ben şimdi burda tek başıma kaldım. ama o artık burdan sıkılmıştı. ve son bir aydır annesinin hastalıgı, teyzesinin hastalıgı, yengesinin hastalıgı, babasını hastalıgıyla ugraştı. tek sevinç kaynagı vardı burda yazmıyorum. kardaş allah yollunu bahtını açık etsin iyi ki varsın iyi ki kardeşimsin (diyerek onun cümlesiyle ) var mı kardeşim gibisi?

Tepki Skoru
0
ARKADAŞINIZDAN AYRILDIĞINIZ İÇİN SİZİN ADINIZA ÜZÜLDÜM.İNŞALLAH İBRAHİM HOCAM DA GİTTİĞİ YERDE ÇOK MUTLU OLUR.

Tepki Skoru
0
esmaögretmenim yorumun için teşekkürler. ibrahim hocama bu gece çiğköfte yogurtmadan göndermeyecegiz. eglenmeye çalışacagız bakalım nasıl olacak.

Tepki Skoru
0
İYİ BAKALIM ŞİMDİDEN AFİYET OLSUN SİZLERE.EH İNSANIN URFALI BİR ARKADAŞI 0LUNCA ÇİĞ KÖFTE YENMESSE OLMAZ.GÖNLÜNÜZCE EĞLENİRSİNİZ İNŞALLAH.

Tepki Skoru
0
buruk bir eglence olacak çünkü ali hocanın ki ibrahim hoca ile ikimizin en iyi anlaştıgı ögretmen di babası vefat etti birde ibrahim hoca gidiyor eglenemeyecek hatta ibrahim hocanın şuanda diğer odada agladıgını (aramızda sır kalsın) biliyorum içeriye beni almıyor. dolmuştu gerçi iyi oldu.

Tepki Skoru
0
aslanım teşekkür ederim esmaögretmenim çiğköfte bitti. herkese aslan gibi bir kardeş nasip etsin

Tepki Skoru
0
ibrahim hocayı biraz önce yolcu ettik. yolun ve bahtın açık olsun sevgili kardeşim. inşallah herşey dilediğin gibi olur.

Tepki Skoru
0
ibrahim hocanın şuanda gittiği yerden gelen telefonla yıkılmış durumdayım burdan tırla mersine mersinden türkoğluna gidecekti. yolda kaza geçirmişler. şimdilik durumu ile ilğili bilgi yok haber saat 15 te bize geldi. geçmiş olsun dileklerimizle iyi haberlerini bekliyorum. ailesine durumu bildirmek bana düştü. çünkü telefonda kardeşim diye kayıtlıyım. haber vermeye devam edecem.

Tepki Skoru
0
Meslektaşımız için güle güle diyecektim ki, son mesajınızı okuyunca şaşırdım, inşallah ciddi bir şey yoktur, geçmiş olsun diyorum...

Tepki Skoru
0
DüşlerAtölyesi teşekkürler ilğin için zaten bu yıl hep hastalıklarla ugraştı bakalım haber gelince buraya yazacam.

Tepki Skoru
0
bu gece müşayede altında kalacak. iç kanamadan korkuluyor. yarın cevap yazarım.iyi geceler herkese.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar omiriliğinde zedelenme oluşmuş oturma kalkmada zorlanıyormuş. omiriligin alt kısmında kırılma teşhisi koymuşlar. ama yapılan tenkitlerden sonra çatlak oldugu tespit edilmiş bu akşamda hastanede kalacak. burnundan kan gelmesinden dolayı burnunda catlama oldugu anlaşılmış. eger bugunki tahlillerden sonra yarın çıkabilecekmiş. ama göörev yerine büyük ihtimalle ya ambulans yada özel taksi ie gidecek. çünkü atormada zorluk çekiyor şuanda. kjardeşim seni allah bagışladı. ama omirilik dikkat etmek gerek.

Tepki Skoru
0
ya büyük geçmiş olsun omirilik zor gerçekten dikkat etmesi lazım ALLAH ailesine bağışlamış inşallah bundan sonra daha büyük şeylerle karşılaşmaz çünkü bildiğim kadarıyla bu ara çok hastalıkla uğraşmıştı tekrar büyük geçmiş olsun...:((

Tepki Skoru
0
hayat ta bu aralar ardarda teyzesinin kanseri ,annesinin guatr ve böbrek hastalıklarından ameliyatı, babasının hebatit tedavisi görmesi yormuş, yıpratmış ve üzmüştü. kendisindeki kene olayı hariç tabi. ve bir ayrılıklada yıkılmıştı. herzaman temiz giyimine özen gösteren kardeşimin uyandıgında ilk sözü elbiselerim kirlenmiş oldu. kardelenler gönlünde açmıştı. al yanaklı yarine kavuşuyorum derken ama maelesef belkide o aramızda olmayacaktı. cevap yazan arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

Tepki Skoru
0
çok üzüldüm ya ben de.. umarım en kısa zamanda iyileşir.. geçmiş olsun..

Tepki Skoru
0
arkadaşlar niğde devlet hastanesinden slmlar aslan hocanın uyarısıyla açtım. yorumlarınız için çok teşekkürler. allaha çok şükür kurtulduk yaralarda zamanla geçer. bir kaç gün aranızda olmayabilirim görüşüne kadar hakkınızı helal edin.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle