Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Aşk Pıtırcıkları

Tepki Skoru
0
:eek:pucuk:
sanırım 3. sınıf stajıydı;

ilişkinin!!!öyle belirgin bir seyri wardı ki dizi gibi izliyorduk.
ilk hafta herkes gibi oynuyorlardı,
ikinci hafta bakışmalara tanık olduk, ama cilvebaz kız başkalarına da bakıyordu,
bir iki hafta sonra kızımız şikayetlerle gelmeye başladı:
       -"ööretmeniiim Faruk bana 'seni seviyorum' diyoo."
       -"ööretmeniiim Faruk peşimden koşuyooo."

diğerleri:
       -"Faruuuk Diiidem'ii seeviiiyooo,Faruuuk Diidem'i seeviiiyooo..."

sonraki haftalar:
       -"ööretmeniiim Faruuk beni öptüüü" (yalnız cilveli şikayetler bunlar.)

-"o da beni öptüüü."

bu şekilde devam etti we hep beraber oynamaya, hep birbirlerini kollamaya, hatta başkasıyla ilgilenince birbirlerini kıskanmaya başladılar.
we gizli gizli elele dolaşıyolardı. sürekli yanyana oturuyolardı..

Sonra gizlilik de kalmadı,,,birgün hikaye anlatılırken ben de yanlarında oturuyodum. Didem'in birkaç parmak darbesiyle irkilip onlara doğru baktığımda ne gördüm dersiniz?!?

masanın altından parmakları birbirine kenetlenmiş minik ellerini çıkarıp utangaç! bir gülümsemeyle bana baktılar we ellerini yawaaaşça eski yerine indirdiler(hala kenetli)...

bu olay beni çook güldürmüş we bi o kadar da şaşırtmıştır.
çocuklar gerçekten hafife alınacak gibi değiller. onlar normal bir yetişkinin boyut olarak minyatürü sadece...
:eek:pucuk:

Tepki Skoru
0
evet gercekten guzel bende bu sene staj goruyorum bızım sınıfta da huseyın hep nazlıcanın pesınde dolasıyodu her faalıyette ve oyunda yanına oturmak ıstıyordu ona neden boyle yaptıgını sordum e ben ona asıgım dedı ama sız daha kucuksunuz ancak arkadas olabılırsınız dedım ama o da benı sevıyoooooo dedı....bu cocuklar alem ya

Tepki Skoru
0
canlarım ya çok tatlılaaarr benim stalsınıfımda da ahsenle anıl vardı onlar bu kadar ilerletememişlerdi ama

Tepki Skoru
0
ay neşeker şeylr .. minik kalplerin temiz duyguları..bizim çocuklardada aynı şayler oluyor aşk üçgenleri, kıskançlıklar..büyüklerin söylediği gibi zamane çocukları...:36_3_3:

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle