Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Artık Materyal Listesi

Tepki Skoru
0
velilerden artık materyal olark neler isteyebilirim

Tepki Skoru
0
boncuk,kumaş parçaları,pullar,tuvalet kağıdı ruloları,kapaklar,şişeler,kullanılmayan kolyeler,kravatlar,pamuk,...bende liste vardı ama okulda yarın ekleyim:D şimdilik bunlar geliyor aklıma

Tepki Skoru
0
ÇOĞU EVDE KULLANILMAYAN EŞYALAR İSTİYOR. DERYA'NIN DEDİĞİ GİBİ

Tepki Skoru
0
deryanın dediklerine ek olarak kozalak falan da isteyebilirsin boyamak için.valla çoğunu söylemiş derya:D benimde ilk aklıma gelenler onlar...bi de karton kutu,boş şampuan kutuları,köpük(pano yaptığımız köpükler varya onlardan:D:p) falan da isteyebilirsin...

Tepki Skoru
0
canım aşşağıdaki linke gönderdim bu işine yarayabilir sanırım.
...................

Tepki Skoru
0
hepinize teşkkür ederim arkdaşlar yardımınz için

Tepki Skoru
0
afusu arkadaşım ben açamadım bu dosyayı bir sürü yazı çıktı denedim olmadı yardımcı olurmusun teşekkürler

Tepki Skoru
0
münevveröz' Alıntı:
afusu arkadaşım ben açamadım bu dosyayı bir sürü yazı çıktı denedim olmadı yardımcı olurmusun teşekkürler

CLICK HERE TO DOWNLOAD YAZISINI TIKLAYIP AÇ BUTONUNU TIKLADINIZDA KARŞINIZA ÇIKACAK...KOLAY GELSİN

Tepki Skoru
0
arkadaşlar artık malzemeleri pamuk,folyo,yün,düğme,...v.s.
bunları sene başında malzeme listesiyle beraber mi istiyorsunuz ,yoksa biraz zaman geçince mi yoksa yeri geldikçe mi istiyorsunuz.neden?
ben geçen sene yer sıkıntısı var diye kullanacağım zaman istedim.o da sürekli isteyen öğretmen konumuna düşürdü beni.napsam bilmiyorum.

Tepki Skoru
0
okulun ilk günleri çok sıkıntı oluyor zaten karışıklıklar falan ben sonra istiyorum.veya veli toplantısındada sizden ..........isteyeceğim deyip ne gibi şeyler yapacağınızıda açıklayarakta istenebilir.ben genelde böle yapıyorum.bilmeyen bazı veliler her defasında ne yapacaksınız diyede sormazlar en azından:)

Tepki Skoru
0
evet sorular önlenmiş olur.teşekkür ederim nurpetek.

Tepki Skoru
0
Hocam veli henüz artık materyal nedir diye bilmiyor konuya yabancı, dolayısıyla bence malzeme listesi harici istenmeli. Daha sonra veli toplantısında söylüyorum ben. Artık materyallerimiz şunlardır, getirmenizi rica ediyoruz şeklinde açıklama yapıyorum. Hiç bir sorun yaşamıyorum böylece, hatta durduramıyorum sene boyunca getirip duruyorlar:). E birde onları muhafaza edecek yer de çok önemli. Evet sürekli tek tek istemek çok dikkatlerini çekiyor ama ben onları da aile katılımı etkinliği kapsamına alıyorum. Aile katılımı ne demektir yine toplantıda anlatıyorum, fazla bir sorun yaşamadım böylece.

Tepki Skoru
0
Bende bir süre geçtikten sonra toplantıda velileri bilgilendirip istiyorum.Ama toptan değil.Ara ara getiriyorlar.

Tepki Skoru
0
teşekekür ederim cimi.önemli bi konu aile katılımı ve onu anlatmak.
"ben onları da aile katılımı etkinliği kapsamına alıyorum" demişsin ya nasıl yapıyorsun biraz açıklar mısın???

Tepki Skoru
0
Hocam aile katılımı sizin de eğitimimize katılmanız demektir diyorum. Artık materyaller bunun bir parçası demek istiyorum. Zaten getirecekleri çok zor teğmin edilen şeyler de olmadığı için onlar motive olmuş oluyorlar güzel bir katkı diye düşünüyorlar, artık materyalleri atacaklarına biriktiriyorlar ve çocukları için faydalı olmuş oluyorlar.Yapılan etkinliklerin çocuklara neler kattığını anlatıyorum. Bunun dışında da ayrıca yıl içerisinde yazılı olarak çeşitli aile katılımlarımız olacak diyorum. Eğer belli bir faaliyet yapılacaksa ve o malzeme yoksa istenecektir ya da faaliyet evde yapılacaktır diyorum. İlk toplantıda önem verilen konuların konuşulması çok önemlidir. Bütün seneye etki ediyor hocam, yoksa daha sonra veliyi toparlamak biraz güç olabiliyor.

Tepki Skoru
1
adı üstünde canım artık materyal ilk toplantılarda bilgilendirip evde ne var ne yok getirmelerini istiyorum..
çöpçü öğretmenim ben :))

Tepki Skoru
0
Rica ederim hocam, fikir verebildim umarım:)

Tepki Skoru
0
evet cimi, tahmin etmiştim ama belki farklıdır diye senden duymak istedim.tekrar teşekkürler

turanemine hocam sana da teşekkür edrim.

sağolun.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.