Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Artık dur demeliyiz

Tepki Skoru
0
Sihirli annemden sonra bu sihirli, perili flimler, diziler artmaya başladı.acemi cadı derken şimdi de atv de bir dizi başlayacak bunları durdurmanın bir yolu olmalı.Eğer okul öncesi kongresine katılan varsa bu konu hakkında konuşuldu çocuklarımızı nasıl etkilediğini hem duyuyoruz hem görüyoruz arkadaşlar bir dur diyelim bu işlere

Tepki Skoru
0
sana katılıyorum bence cocuklar için hiç faydalı değil ben yasaklamıştım gecen yıl izlemelerını aileler bence bu konuda bılınçlendırılmelı

Tepki Skoru
0
bu reyting denen şey televizyon yayıncılarına ne yaptıracağını şaşırttı. hoş insanlar izlemese bunlar yayınlanmaz ya.....

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bende sihirli, perili dizileri izlemesini istemediğim için geçen sene 2 ,3 kanala eleştiri yazdım.çocukların olumsuz yönde etkilediğini ve çoğu öğretmenin yasakladığını bildirdim.bu dizi belki yayından kalkar derken şimdi her kanala bir sihirli, perili dizi koymuşlar.çocuğuma ne kadar engel olabilirim bilemiyorum.en kötüsü de çocuklar bu tür dizileri çok seviyor.

Tepki Skoru
0
topluca yapabileceğimiz birşey olmalı bir yol bulmalıyız

Tepki Skoru
0
ya çok haklısınız...sokaklarda okullarda çocuklar hep bunları örnek alıo ve gerçek dışı şeylere inanmaya başlıolar...rtük'e şikayette bulunabilirz aslında

Tepki Skoru
0
bende çocuklarımdan izlememelerini istedim öyle şeylerin olmadığını söyledim. ama tabiki iş ailede bitiyor.
Oynadıkların oyunların bile içine girdi yaa. evcilik yerine sihirli annem oynuyorlardı bir ara. biri dudu oluyor biri bilmemne falan. sihir yapıyorlarmış. Aileleri bilinçlendirmek lazım. ben toplantı yaptığımda bahsetttim artık kendileri bilir. bizimde yapabileceklerimizin sınırı var.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle