Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Aranıızda okul öncesi 4.sınıf olan varmı?

Tepki Skoru
0
Mrb arkdaşlar okul öncesi 2.sınıf öğrencisiyim bu dönem 3.sınıftan ders almayı düşünüyorum sınıf yönetimi-M.Kunt, özel öğretim yöntemleri 1-N.Işıkoğlu ve drama-F.Tahta bu üçünden birini alıcam ama dersler hakkında hiç bir fikrim yok mesela grup ödevi yapılıyormu hocalar zorluyormu gibi daha önce bu dersi almış olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Tepki Skoru
0
ben 2002 mezunuyum maraşta çalışıyorum benim size tavsiyem fatma tahtanın derslerinden başka ders almam
bizde ilk zamanlar süründüğümüzü düşünürdük fakat şu an onun derslerinin ne kadar yararlı oldugunu anlayabiliyorum onun sayesinde bir çok sorunu zorlanmadan aşmasını bildik beninm tavsiyem diğerlerinin dersleri size pek fazla olmayacak meslek hayatınızda
keşke bütün derslerimize girmiş olsaydı çok eglenceli dersler işledik o hocayla sizede kolay gelsin

Tepki Skoru
0
2004 mezunuyum.fatma ve necla hocamı çok seviyorum.saygılarımı gönderiyorum.

Tepki Skoru
0
Arkadaşım ben de 2006 mezunuyum.Ben Nesrin hanımdan almıştım dersimi .ama sana tavsiyem hiç böyle şeyler düşünme inan dört yıl boyunca bizede neler söylendi.sen çalış bak gerisi nasıl geliyor.AAHHH keşke dönebilsem geçen yıla benim sana tek tavsiyem üniversite yıllarını dolu dolu yaşa.

Tepki Skoru
0
CANIM BENDE 2005 MEZUNUYUM VE M.KUNT TAN DERS ALMA BENCE.FATMA HOCAYI TAVSİYE EDERİM ÇOK FAYDALI BİR HOCADIR.AYRICANESRİN HOCA DA BAŞTA GICIK GELİR İNSANA AMA O DA GERÇEKTEN ALANINDA BİLGİLİDİR.SEN YETERKİ DERSİNDE GAYRET GÖSTER.BAŞARILAR DİLERİM.AYRICA DERS AÇISINDANDA DRAMA YI FATMA TAHTADAN BAŞKASINDAN ALMA.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim, çok yardımcı oldunuz :)

Tepki Skoru
0
drama en iyisi kolayca geçersin keyfine bakarsın başarılar ben yeni bu sene mezun oldum bize kunt girmedi aslında özelögretimini alıp rahat edersin dicem ama nesrin hoca çok ödev veriyor

Tepki Skoru
0
özel öğretimi kesinlikle yaz okulunda almanı tavsiiye ederim. dönemde her hafta ödev yapmaktan bunalacaksın. ben yaz okulunda aldım ikisinide, çok rahat geçtim. şimdi 4.sınıfım. fatma tahta'dan dramayı almanı tavsiye edeerim. çok eğlencelidir. 4.sınıfta da yaratıcı drama var ( seçmeli ). ben yine onu seçtim. çok eğlencelidir..

Tepki Skoru
0
Denİzlİde İkamet Eden Eden ArkadaŞlar Dergİ Ve Kİtap Almak İsteyen Olursa Pamukkale Ünİversİtesİ Altinda Konu AÇtim Ordan Ayrintilari Okuyabİlİr

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle