Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Aralık Ayı Bültenim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tepki Skoru
0
http://www.okuloncesiforum.org/uploads/be1b7efb49.doc
http://www.okuloncesiforum.org/uploads/7bf0bd3b51.doc
http://www.okuloncesiforum.org/uploads/8c03ddc812.doc
http://www.okuloncesiforum.org/uploads/bb981440de.doc

umarım beğenirsiniz eleştirilerinizi bekliyorum....

Tepki Skoru
0
:1:Tek kelimeyle "HARİKA" olmuş. Emeğine sağlık arkadaşım.
Aile katılımı için tek başına yeterli bir çalışma bence...
Velilerin çok şanslı çünkü senin gibi bir öğretmene çocuklarını emanet ediyorlar....:thumbsup:

Tepki Skoru
0
teşekkürr ederimm tuğbaa..çokk güzelll olmuşş..papatya öğretmenimin de dediğii gibii kesinlikle harikaa..eline emeğine sağlıkk canımm..forumaa tekrar hoşgeldinn:D:D

Tepki Skoru
0
tikurzena' Alıntı:
teşekkürr ederimm tuğbaa..çokk güzelll olmuşş..papatya öğretmenimin de dediğii gibii kesinlikle harikaa..eline emeğine sağlıkk canımm..forumaa tekrar hoşgeldinn:D:D
hoşbuldukkkkkk :36_7_8: beğenmenize sevindim.....

Tepki Skoru
0
Canım çoook beğendim sen çok iyi bir öğretmensin
:thumbsup::36_3_12:

Tepki Skoru
0
arkadaşım eleştiri değil ama kreş yada özel bi anaokulu çalıştığın yer.ben devlet okulunda çalışıyorum ve bulunduğum bölge çok kozmopolit bi yer yani senin uygulamarı benm okulumda yapamam..yani devlet okulunda çalışan çoğu arkadaşım yapamaz sanırım..özel okullarla devlet okulundaki uygulamalar,imkanlar çok farklı..velilerle idareyle hizmetliyle uğraşmaktan canımız çıkıyo..yinede aile katılımını yapmaya çalışıyorum rlimden geldiğince ama senin ki geniş çaplı şeyler olması çok zor...ortamlar çok farklı..ama lütfen yanşıl değerlendirme...yaptıkların çok güzerl umarım senin kıymetini bilirler...

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ben biraz geri kaldım bu bültenler ne için hazırlanıyor velilere mi yoksa okul içinmi açıklarsanız sevinirim

Tepki Skoru
0
basak752' Alıntı:
arkadaşım eleştiri değil ama kreş yada özel bi anaokulu çalıştığın yer.ben devlet okulunda çalışıyorum ve bulunduğum bölge çok kozmopolit bi yer yani senin uygulamarı benm okulumda yapamam..yani devlet okulunda çalışan çoğu arkadaşım yapamaz sanırım..özel okullarla devlet okulundaki uygulamalar,imkanlar çok farklı..velilerle idareyle hizmetliyle uğraşmaktan canımız çıkıyo..yinede aile katılımını yapmaya çalışıyorum rlimden geldiğince ama senin ki geniş çaplı şeyler olması çok zor...ortamlar çok farklı..ama lütfen yanşıl değerlendirme...yaptıkların çok güzerl umarım senin kıymetini bilirler...
arkadaşım haklısın tabi ki ben özel okulda çalışıyorum idare ve veliler tüm isteklerimizi karşılıyor bize de biraz yaratıcılık kalıyor birde ankara'da çalışmamın avantajlarını görüyorum devlet okulunda çalışan çok arkadaşım var çektikleri sıkıntıları bende biliyorum ne diyelim Allah yardımcımız olsun yazdıklarını asla eleştiri olarak algılamıyorum dikkat edip incelediğin için ben teşekkür ederim sevgiler........:36_3_12:

Tepki Skoru
0
çok güzel olmuş tuğba'cım başarılarının devamını dilerim.biraz da gülelim bültenini büyük zevkle okudum çok komikler ya canlarım:36_11_6:

Tepki Skoru
0
çok güzeldi hepsi ve emek isteyen şeyler..keşke bütün öğretmenler bu forumda gördüğüm arkadaşlar gibi azimli olsalar sende ölesin yaptıklarına bakılırsa...hep böle kalın....sevgiler...

Tepki Skoru
0
ya arkadaşlar aşkolsun soruma bir cevağ veren çıkmadı ölr olsun

Tepki Skoru
0
gulsah' Alıntı:
arkadaşlar ben biraz geri kaldım bu bültenler ne için hazırlanıyor velilere mi yoksa okul içinmi açıklarsanız sevinirim
canım kusura bakma benim hazırladığım bülten tamamen veliyi bilinçlendirmek ve eğitim programıma zorunlu :) dahil etmek....gün içinde neler yaptığımızdan haberdar olmaları benim amacım bu....

Tepki Skoru
0
çok teşekkür edrim tugbacım saol ellerine sağlık

Tepki Skoru
0
ocak ayı bülteni hazırlayabildinmi tuğbacığım
bana gönderirsen sevinirim

Tepki Skoru
0
elimde olan ve ocak ayı bültenini en yakın zamanda sizlerle paylaşıcam....

Tepki Skoru
0
TUBA HARİKA OLMUŞ .. AİLE KATILIMI GERÇEKTEN ÇOK ÖNEMLİ ..BENDE UYGULUYORUM KENDİ ÇAPIMDA... VE OLUMLU SONUÇLAR ALMAK ÇOK HOŞ OLUYOR....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle