Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

aöf 4. sınıf staj

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar bende son sınıf için staj dosyası aradım ama bulamadım elinde olanlkar varsa yollayabilirmi birde ilk hafta tanışma ve staj günün belirlenmesi denmiş napıcaz e portfolyaya birşey yükleyecekmiyiz kitapta vermediler daha.... yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim....

Tepki Skoru
0
arkadaşlar sitede öğretmenlik uygulaması 1 için örnekler baktım ama son iki üç yıllık olsa bize daha faydalı olur diye düşünüyorum tam anlamıyla birşey bukamadım yardımcı olabilirmisibniz lütfenn

Tepki Skoru
1
öğrt. söylediğine göre ilk hafta birşey yuklenmiyor

Tepki Skoru
1
merhaba arkadaşlar bende son sınıf için staj dosyası aradım ama bulamadım elinde olanlkar varsa yollayabilirmi birde ilk hafta tanışma ve staj günün belirlenmesi denmiş napıcaz e portfolyaya birşey yükleyecekmiyiz kitapta vermediler daha.... yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim....
arkadaşım ilk hafta tanışma haftası olduğu için birşey yüklmiyorsunuz zaten portfolyoya girdiyseniz orada çalışma sayfanızda son yükleme traihi diye bir açıklama göreceksiniz bu ilk hafta da olmaz daha sonraki hafta yani önümüzdeki hafta göreceksiniz pzar günü saat 00:00 kadar yükleyebilirisniz çalışmalrınızı bu pazar değil ondan sonraki pazar gününden bahsediyorum....son yükleme tarihinizi portfolyoda göreceksiniz birde size bir tavsiyem örnek olarak almış olduğunuz staj rapor örneklerini sadce örnek teşkil etmesi amacı ile kullanınız..aksi taktirde bir arkadaşımdan biliyorum kopya görevi görüp notunuza etki ediyor...çalışmalrınızı özgün yapınız arkadaşlar kendi cümleleriniz olsun < zorlu yolda herkese başarılar dilerim)Allah yardımıcımız olsun

Tepki Skoru
0
her hafta 4 ayrı etkinlik yapamıcakmıyız? yoksa her hafta bi etkinlikmi ? yani mesela bu hafta sadece türkçe dill mi olacak?

Tepki Skoru
1
her hafta 4 ayrı etkinlik yapamıcakmıyız? Yoksa her hafta bi etkinlikmi ? Yani mesela bu hafta sadece türkçe dill mi olacak?
arkadaşim her hafta sadce bir etkinlik uygulayabilirisn...bunu raporlaştirip yükleyeceksin.1adet etkinlik planin,bir adet anektod,bir adet oyun gözlem yükleyeceksin etkinliklerin sirasi okadar önemli değil mesela okuma yazma etkinliğindende başlayabilirsin orada belirtilen etkinlikleri yüklemen önemli olan...bence öğretmenlik uygulama kilavuzunu iyice incelemelisin... Başarilar

Tepki Skoru
0
tanışma haftasında bir şey yüklenmiyor ben mezunum yardımcı olmak istedim..

Tepki Skoru
0
anektod oyun gözlem formu vs netten hazır alıp sadece bilğileri değiştirebilirsiniz... ama etkinlikleri nettekinin aynısı olmasın kabul etmiyorlar dönüt veriyorlar hemen..

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle