Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Aöf 4. sınıf staj raporuna cok ihtıyacım var

Tepki Skoru
0
ya neden cevap yazan yok arkadaslarrrr lutfennnn:36_13_3:

Tepki Skoru
0
biz uğraştık siz de yapın demeyin gönderin ne olur

Tepki Skoru
0
arkadaşlar 4. sınıf uygulama dosyanız var ise detaylarıyla birlikte beizimle paylaşırmısınız .. şimdiden teşekurederim ..

Tepki Skoru
0
arkadaşlar linklerde problem var bilginize_!!! Ayrıca emeginize sağlık teşekkürler.

Tepki Skoru
0
arkadaslar cok acılen bana 4. sınıf staj raporlarına verırsenız cok sevınırım lutfen yardım edın konuları ögretmen mı belırlıyorrrrr::36_3_12:
mrb size nasıl yardımcı olabiliriz tam anlamadım bende dosya hazırlıyorum mesela yıllık ve günlük planları tanıtım formları çocuk ankedot kayıtları falan hepsini hazırladım ve ben uygulama yaptığım okulun günlük planlarını aldım plandaki konulara benzer şekilde konuları çıkardım ama tamamen farklı etkinlikler aldım size yıllık plan örneğini gönderiyorum umarım işinize yarar

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. koca bir dönem bitiyor anca anladım şunları. benim sizden bir ricam var. yopluma hizmet uygulaması var da öteki ile ilgili özellikle de davranış problemi olan çocukların plan örneği çok lazım eğer yardımcı olusanız çok sevinirim

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle