Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Anneler günüü

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar anneler günü için neler hazırlıyosunuz gösteri tarzında merak ediyorum neler yapabilirizz.........

Tepki Skoru
0
Anneleri sınıfa davet edicem,çocuklar birgün öncesinden cam boyası ve simlerle süsleyecekleri cam kavanozlarını hediye edicekler.öncesinde de öğrenilen şarkı ve şiirleri söyleyeceller.Yıl içerisinde zamanla öğrenilen dansları gösterecekler.

Tepki Skoru
0
Patlıcan rondu
çocuklar kızlı erkeklı karsılıklı sıra olustururlar
patlıcan oymadınmı?(eller yukardan aşağı sallanır)
tadına doymadınmı?(eller ağıza götürülerek yemek yeme hareketı yapılır)
anne benı kınama (bır el belde öbur elle işaret parmağıyla sallanır)
sen çocuk olmadınmı?(ıkı el arkaya saklanarak vucutlar sallanılır.)
dön dön dönelim(karsılıklı olan cocuklar arkalarını donerler)

sırtı sırta verelım(sırtlar bıtısır)
koy ellerı bellere(hemen yuzyuze donulur eller belde)
vur ellerı ellere(karsılıklı olan cocuklar bırbırlerının ellerıne vururular)
anası kurban olsun şıkırdayan eller(karsılıklı parmaklar sıkırdatılır)

Tepki Skoru
0
Sakla Beni Anne
Sen ninni söylerken anne
Ak güvercinler evimize
Gelinböcekleri konuyor
Saçımın tellerine

Sen masal söylerken anne
Mor menekşeler açıyor sesinde
Yüzünden kalkan kelebekler
Yavaşça konuyor kirpiklerime

Sen ninni söylerken anne
Başucumda mı uykum
Yastığımın altında mı
Söyle girsinler gözlerime

Söyle şu kedilere anne
Miyavlamasınlar eğri büğrü
Oyuncağımı korkutmasınlar
Girmesinler düşüne

Yumuyor gözlerimi gizli bir el
Yüzünü göremiyorum anne
Sar beni sakla beni
Sıcak sevgiler içine

Tavan nereye gitti anne
Nereye gitti evimizin duvarları
Daya ellerini anneciğim
Kediler düşmesin üstüme

Tepki Skoru
0
[FONT=&quot]Değerli öğretmenim, kıymetli misafirlerimiz ve değerli anne babalar .anneler günü programına hepiniz hoş geldiniz.
---Şimdi siz kıymetli misafirlerimizi öncelikle başta Ulu Önder Atatürk olmak üzere silah arkadaşları ve şehitlerimiz adına bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızı okumaya davet ediyoruz. (1 dakika tutulup istiklal marşı başlatılacak)
--Çocuklarımızın toplum önünde kendini ifade edebilme, kendilerine olan güvenlerini gösterebilmeleri, Türk kültürünü tanıma ve sergilemeleri, büyüdüklerinde arşivlerinde tatlı anılarının olduğu bir gün yaşatmak için onların en büyük destekçisi siz anne ve babalar hepimiz bugün burada onlar için toplandık.Ve ilk meyveleri olan bu gösteri için hazırlandılar. sizlerden ricamız çocuklarımız sahneye çıktığı zaman dikkatlerini dağıtacak davranışlarda bulunulmamasıdır.çok çalıştılar heyecanları doruk noktada,onlara en büyük destek sizlerin kuvvetli alkışları olsun. Onlar için bu gün küçük dünyalarında hazırladıkları büyük bir sürpriz. Bu kadar kişinin karşısına çıkıp bir şeyler başarmak ve sunmak sizde takdir edersiniz ki çok da kolay değil. Çocuklarımızın kısa bir sürede hazırlanıp büyük bir toplum karşısına çıkmaları bizler için bir gururdur. Yapamadıkları takdirde çocuklarımız asla ve asla tenkit etmeyelim,güvenlerini kırmayalım,onları yapabileceklerine inandıralım. Program sonrası çocuklarımız ödüllendirelim. Bu sözü de unutmayalım ki; Çocuklar geleceğe gönderdiğimiz, ve asla göremeyeceğimiz mesajlardır. Anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
—Şimdi yaslanın arkanıza geliyorlar karşınıza, onlar bu yuvanın minik yıldızları, kocaman yürekli çocukları, çalıştılar çabaladılar sizin için belirli roller aldılar. Ellerinize kuvvet, sizden bekliyoruz destek, hepinize iyi seyirler diliyoruz ve bu anlamlı sahnenin perdelerini
—............... açıyoruz.[/FONT]

Tepki Skoru
0
ben ali babanın çiftliğini yapıcam mesela.ortaya ali baba oturtucam(sakal vs yapcam).arkasına yarım daire şeklinde hayvan maske yada kostümü giymş çocukları oturtucam.şarkısı var,ismi geçen hayvan ali babanın etrafında iki kez dönecek.en son çocukları var diyor ya şarkıda,ozaman bütün çocuklar daire şeklinde dönecekler ali babanın etrafında,en son selam

Tepki Skoru
0
ya 23 nisana bomba gıbı hazırlandık artık ben de cocuklarda cok yorulduk ben anaokulundaym bız anneler gunune tişört boyayacagız.veliler tişörte anneler günüyle anlamlı bi resim cizecek kumas boyası fırca alıp gelecek butun anneler boyıycaz okulubahcesıne ip gerıp asacagız tisörtler kururken annelere sandalye kapmaca eşli balon patlatmaca oynatcaz birincilere ödül vercez cay kurabiye ıkramı halay oyun havaları falan...........COCUKLARI YORMAYA GEREK YOK ARKADASLAR HEP VELI MEMNUNİYETİ COCUKLARI DUSUNEN YOK NEYSE AKLINIZDA BULUNSUN EGLENCELİ BI ETKNLK

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle