Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Ankara Anakucağı Okulöncesi Eğitim Merkezi

Tepki Skoru
0
bende ankara anakucağı okulöncesi eğitim merkezinde 1 aydır görev yapıyorum ve çok çok memnunum yöneticilerim öğretmen arkadaşlarım hanımlar çok şekerler uyumumuz harika. öğrencilerim için ölüyorum daha ne isteyim allahtan. aman nazar değmesin bize....

Tepki Skoru
0
arkadaşım tebrikler :D herşey çok daha iyi olur inşallah :D Allahım bizde kısmet eder inşallah :D :D

Tepki Skoru
0
tebrikler canım arkadaşım,canım öğretmenim..umarım bu güzel ve özel günleri ALLAH (C.C) bizlere de nasip eder..öğrencilik günlerimizin hayırlısıyla sona erip öğretmenlik günlerimizin hayırlısıyla başlamasını bizlere de nasip eder..(amin.) :)

Tepki Skoru
0
hayırlı olsun ufaklık başarılar...arkadaşar umarım sizde kısmet olur öğrenmen olmak..:D

Tepki Skoru
0
Allah diğer açıkta kalan arkadaşlarımıza yardım etsin kocaman öpüldünüz mucks....

Tepki Skoru
0
:thumbsup:sevgili meslektaşım, hayırlı ve uğurlu olsun. Eğitim veren bir kurumda personel arası uyum ve iletişim kesinlikle şart. Uyumunuz daimi olsun, olsun ki eğitiminiz ve veriminiz bol olsun. Selam ve sevgilerimle...:36_1_21:

Tepki Skoru
0
aramıza hoşgeldiniz çalıştığınız okulu yakından biliyorumm konuşsakk belki tanıdık çıkarız:) hayırlı olsunn..........

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle