Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Anasınıfında karne

Tepki Skoru
0
sanırım karne verilmemesi gerekiyormuş artık.kesin bir bilgim yok. fakat ben karne vermekten yanayım. çocukların çok hoşuna gidiyo, tüm sene boyunca karne alacakları günü bekliyolar öğretmenim benim karneme 5 gelecek değilmi diye soruyolar. ailelerde karnelere bakarak çocuklarının gelişimleri ile ilgili bilgi sahibi oluyolar, hatıra olarak saklıyolar. tabi karnenin yanında çocukların gelişimleri ile ilgili formları da veriyorum.

Tepki Skoru
0
bencede verilmeli.oğlum ne zaman karne alacağım diye soruyor.

Tepki Skoru
0
evet karne veriliyor...zaten bu çok hoşuna gidiyor hem velilerin hemde çocukların...

Tepki Skoru
0
karne veriliyor oğlumda almıştı çok mutlu oluyorlar...

Tepki Skoru
0
arkadaşlar karne olarak verdiğimiz dönem sonu gelişim raporu zaten ,ben ayrıca rapor vermiyorum.Bu raporlar okulun son günü verildiği için adı karne olmuş.

Tepki Skoru
0
denisse' Alıntı:
Morrigan sen bize geçenlerde hani öğretmen devam çizelgesi falan yollamıştın ya... hep gözüm seni aradı!!! sende kazanım değerlendirme formu var mı? varsa paylaşman mümkün mü??? ben öğretmen kılavuz kitabından buldum fakat word a çevirirken saçma sapan şeyler çıkıyor ortaya...

şimdiden teşekkürler!!!
Ellimde olanı ek olarak ekledim, denisse.

Ancak işaretlemesi dosya üzerinde yapılamıyor. Çıktı olarak alıp kağıt üzerinde işaretleme yapabilirsin.

Aşağıdaki linkten indirebilirsin.

[align=center]
Kazanım Degerlendirme Formu
[/align]

Tepki Skoru
0
Rica ederim denisse [img]http://photobucket.com/albums/d86/ozcalis/th_curtsey.gif[/img]

Ne zaman istersen [img]http://photobucket.com/albums/d86/ozcalis/th_declare.gif[/img]

Tepki Skoru
0
MORRİGAN; TEŞEKKÜRLER!
BİR ŞEY DAHA SORMAK İSTİYORUM?
BU FORMU NASIL DOLDURUYORUZ? YANİ; HANGİ AYLARDA!!!!!!

Tepki Skoru
0
denisse arkadaşım ıspartada bu konu üzerine çok duruldu evet çocuklar şirin oluyor,kendine güvenleri geliyor deniliyor ama biz zaten yıl boyu kendine güvenmeleri konusunda birçok etkinlik yapıyoruz.Çok abartılara kaçılıyor .Bize yapmak isterseniz de özel kıyafet olmadan öğrencilerinize yıl boyu sınıfta öğrettiğiniz etkinliklerden sınıf içinde küçük bir gösteri yapabilirsiniz ama bu da şart değil.İnan burda geçen sene en merkez okullar bile yapmadı.Bazıları da küçük sunumlar yaptı.Sene başından kafa patlatıyoruz,hem çocuklar hem biz bazen geriliyoruz her çocuk bir değil ki biz eğitimimize bakalım.Ailelerle pikniğe ,sinemalara ev ziyaretlerine gitmek bana göre daha yararlı.Herkes özgür arkadaşım yapmak isteyen yapabilir ne diyelim.sevgiler.Ben karne vermicem ,ailelere de verdiğim belgelerin anlamını açıklayarak vereceğim.Ayrıca Aydın Atça'da arkadaşımvar o da vermeyecek.gerekirse bakanlığı arayıp sorun bazen idareciler anlamak istemiyor.

Tepki Skoru
0
BU KONUYA AÇIKLIK GETİRDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKÜR EDERİZ BEN KRNENİN VERİLMESİNDEN YANAYIM ÇOCUKLAR ÇOK MUTLU OLUYOLAR

Tepki Skoru
0
bende kendilerine yaptıracağım karnelerini sonra içinide yapştıracam güzel olr inş.

Tepki Skoru
0
karne vermeyi bende düşünüyorum..çocuklar sormaya başladılar bilee.

Tepki Skoru
0
canım sen vermek zorunda değilsin ama diğerleri veriyorsa senin öğrencilerinde heveslenir bu durumda sen zorda kalırsın...karne işi seni fazla yormaz diye düşünüyorum...nasıl olduğunu bilmiyorum çünkü daha önce hiç vermedim...BU ARADA KİMSE SENİ KARNE VERMEK İÇİN ZORLAYAMAZ...SONUÇTA BU TALEP MESELESİ OLDU...SANA GÖRE HANGİSİ DOĞRUYSA ONU YAP...EN İYİSİNİ SEN BİLİRSİN....ne de olsa elin sözüyle çorba pişirilmezmiş.....:):):)

Tepki Skoru
0
ben ya-pa dan gelişim seti almıştım(çalışma kitapları).hediye olarak anasınıfı karnesi,anasınıfı diploması ve kitapcık halinde gelişim raporu gönderdiler...bence de rapor çok anlamlı ama ben her ikisinide vericem:D

dsk

Tepki Skoru
0
arkadaşlar peki kazanım değerlendirme formunu gelişim raporunun yanında verecek miyiz vermeyecek miyiz?

Tepki Skoru
0
Ben de karne günü velileri toplayacağım ve konuşacağım. Kazanım değerlendirme formları ve gözlem dosyalarını dağıtacağım.Çocuklara karnelerini vereceğim. Ailelere de kazanım değerlendirme formları ve gözlem dosyalarının önemli olduğunu, karneleri sadece çocuklar mutlu olduğu için dağıttığımı söyleyeceğim. Böylece çocuklarımda üzülmemiş olur.

Tepki Skoru
0
O kadar dert ettiğin bir şey değil bu ayrıca ismi karne değil karne bildigimiz not verilen kağıttır.Biz çocuklara gelişim karnesi adı altında onları sevindirecek bir hediye veriyoruz.Bunu vermek zorunda değilsin.Ama çocukları seviyorsan ve onları sevindireceksen elbette vermen gerekir.
Gelişim karnelerini ben doldurdum bile.Yarım saatimi bile almadı ayrıca çokta neşelendim.Bunu neden bu kadar büyütüyorsunuz anlam veremiyorum.Ben hazırladım ve vereceğim.Bunu zevkle yapıyorum.Müdürün karışmasına anlam veremedim ama müdür başınız olduğu için onla iyi geçin ve nazik bir dille kendini ifade et.

Tepki Skoru
0
Denizciğim anlattığına göre gayet emek vererek zaten sunumunu hazırlamışsın.Ama üzgünüm 5 yıldır bu meslekteyim bu konuda pek yol alamıyoruz ben karnelerimide kişisel gelişim -gözlem dosyalarımı doldurdum.Üzgünüm böyle bir beklenti var sen çocuğuna bu beklentiyi vermesende çevre faktörü çok etkili üzgünüm.Biraz ambargo iş olsada yapıyoruz canım arkadaşım....Sen yinede müdürüne durumu anlatmaya çalış belki ikna edersin bellimi olur.Yanlız velilerin neden karne vermiyorsun hocam derse açıklamanı şimdiden yap derim karne gününe bırakma kolay gelsiiin...yaparsın sen bilirim...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle