Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Anasınıfı Tüm Planlar 2012 - 2013

Tepki Skoru
0
Anasınıfı Tüm Planlar
Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı'nın 10.08.2006 Tarih ve 336 Sayılı Kurul Kararı ile Kabul Edilen Okul Öncesi Eğitim Programı (36-72 Aylık Çocuklar İçin) Yıllık Planı
1- Okul Öncesi Eğitim Programı (36-72 Aylık Çocuklar İçin)2- Okul Öncesi Eğitim Programı (36-72 Aylık Çocuklar İçin)Öğretmen Kılavuz Kitabı -13- Okul Öncesi Eğitim Programı (36-72 Aylık Çocuklar İçin) Öğretmen Kılavuz Kitabı -2- (Etkinlikler)

YILLIK PLANLAR
Şeker Set Yıllık PlanBilgili Set Yıllık PlanYaratıcı Çocuk Gelişim Seti Yıllık Planıİlköğretime Hazırlık Seti Yıllık PlanıÇoklu Kitap Seti Yıllık Planı9'luk Eğitim Seti Yıllık Planı10 Adım Eğitim Seti Yıllık Planı5 Yaş Eğitim Seti Yıllık PlanıYaratıcı Minikler Eğitim Seti Yıllık PlanıYaratıcı Şirinler Seti Yıllık Planı
GÜNLÜK PLANLAR
Şeker Set Günlük PlanBilgili Set Günlük PlanYaratıcı Çocuk Gelişim Seti Günlük Planıİlköğretime Hazırlık Seti Günlük PlanıÇoklu Kitap Seti Günlük Planı9'luk Eğitim Seti Günlük Planı10 Adım Eğitim Seti Günlük Planı5 Yaş Eğitim Seti Günlük PlanıYaratıcı Minikler Eğitim Seti Günlük PlanıYaratıcı Şirinler Seti Günlük Planı
Planları Nasıl Kullanacaksınız ?1. Almak istediğiniz dosyanın üzerine tıklayıp bilgisayarınıza kaydediniz.
2. Dosyalar WinZip programıyla sıkıştırılmıştır. Bilgisayarınızda WinZip programı yüklü değilse burayı tıklayarak WinZip programını indirip bilgisayarınıza kurunuz.
3. Bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyaları açabilmeniz için Acrobat Reader (Yıllık Plan için) ve Microsoft Word , WordPad (Günlük Planlar için) gibi programların bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
4.Adobe Acrobat Reader 7.0 Yüklemek için Tıklayınız

Ekli dosyalar

Tepki Skoru
0
yıllık planlar....

Ekli dosyalar

Tepki Skoru
0
günlük planlar....

Ekli dosyalar

Tepki Skoru
0
bunlar arasında ağustos 2012 programına uygun olanlar var mı hocam???

Tepki Skoru
0
Nasıl olacak bu yeni planlar anlamadım.Muamma1980 hocam sizde varsa paylaşırsanız seviniriz.Hala plan bulamadım

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Yeni programı soran arkadaşlar pilot seçilen illerde mi acaba?

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle