Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

AKTİF DRAMA ( ÇIĞLIK ATALIM MI ? )

Tepki Skoru
0
çok güzel biz bu sınıfta çığlık saati olarak yapıyorduk
benim komutumla çocuklar çığlık atmaya başlıyor benim durun işaretimle duruyorlar bu tarz çalışmaları çok seviyorlar

Tepki Skoru
0
Uygulamada hikaye oncesinde cocuklari rahatlatmak icin kullandim. staj arkadaslarimin masallarini tam dinlemeyen cocuklar benim masalimi cok iyi dinledi ve anladilar. kisacasi tesekkurler cok ise yaradi :D

(durdurmakta hiç sorun yaşamadım. bütün hareketleri ve çığlığı gayet muntazam yaptılar) :D

Tepki Skoru
0
RİCA EDERİM:)

Gerçekten çok etkili ve rahatlatıcı oluyor çocuklar için, çocukları durdurmada pek sorun yaşanmıyor, aranızda önce anlaşıyorsunuz şu işareti yaptığım zaman durun diye duruyorlar. Hııı durmazlarsa vay halinize siziiin:):):)

Tepki Skoru
0
Ne güzel Eylem öğretmenim, bol çığlıklı günler diyelim o zaman.

Uygulama sonuçlarınızı bekliyorum arkadaşlar :)

Öznur öğretmenim rica ederim, yazmayı unutmayın.:)

Tepki Skoru
0
Eğlenmenize sevindim, her gün isterler artık, ii uygulamalar :):):)

Tepki Skoru
0
çok hoşmuş bende hemen yarın uygulayayım. bakalım benim sesim daha fazla çıkacak yoksa çocuklarımın mı:)

Tepki Skoru
0
teşekkürler.. ben çığlıktan önce çocuklara "kollarımı iki yana açtığımda çığlık atmayı bırakacağız, ellerimi birbirine vurduğumda çığlık atmaya devam edeceğiz.." diyorum, çocukların sesimi yormadan susmalarını sağlıyorum.. çocuklar buna çığlık oyunu diyorlar ve çok eğleniyorlar..ben de tabii.. :)

Tepki Skoru
0
rica ederim filiz hocam, güzel bir uygulama :)

Tepki Skoru
0
canım benim hazırlık grubumdaki çocuklarım özellikle çok seviyor bu oyunu.ilk günlerde ben de çok seviyordum ama şimdi imdat diyip kaçacak yer arıyorum )))))

Tepki Skoru
0
nevertheless' Alıntı:
canım benim hazırlık grubumdaki çocuklarım özellikle çok seviyor bu oyunu.ilk günlerde ben de çok seviyordum ama şimdi imdat diyip kaçacak yer arıyorum )))))
aman hocam güldürdünüz beni :)olsun siz gene de çığlık atmaya devam edin derim :)

Tepki Skoru
0
Çok güzelmiş hemen uygulayacağım bizimkiler kesin bayılacaklar..
Olacakları şimdiden tahmin ediyorum:D:D:D:D ayy çok eğlenicez:):)
Benimde arada deşarj olmaya ihtiyacım var demi ama:)

Tepki Skoru
0
güzel bir etkinlik ama bizimkileri susturmak biraz zor olabilir.....:36_1_21::36_1_21::36_1_21:
teşekkürler cimiiii:D

Tepki Skoru
0
Rica ederim :)
Fundacığım sen bir dene, yazarsın sonra, susmazlarsa :3613411xz:vay haline :phzuihf::36_1_21:

Tepki Skoru
1
bu ve benzeri çalışmaları ilgileri dağıldığında özellikle hafta sonuna yakın zamanlarda uyguluyorum ve hemen canlanıp toparlanıyorlar paylaşım için teşekkürler :))

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle