Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

AİBÜ de Hala Okuyan Arkadaşlar

Tepki Skoru
0
hala okulöncesi bölümde okuyan arkadaşlar biraraya gelelim, birbirimizden haberdar olalım, elele verip bölümümüz için bir şeyler yapalım..ben2.sınıf öğrencisiyim..2hafta sonra oulda görüşmek üzere :thumbsup:

Tepki Skoru
0
MRB. BENDE BOLUDA OKUYORUM. 4. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BİRLİKTE BİRŞEYLER YAPMAYA HAZIRIM YETERKİ TALEBİNİZ OLSUN.

Tepki Skoru
0
bende AİBÜ de hala okuyorum.3. sınıf. çok yoğun geçiyor ama olsun bölümümle he ne kadar arada sırda dalga geçilsede, çocuk bakıcısı densede ben ççoookkk memnunum.ve okul ööncesi eğitimin önemini çok iyi biliyorum

Tepki Skoru
0
bende son sınıf ogrencıyım bolumumden cok memnunum sımdı kpss derdımızvarrrrrrrrrrrrr

Tepki Skoru
0
:thumbsup:slm arkadaslar.... bölümün üvey annesi sesleniyor...neydik ne olduk...birdik dört olduk...darısı başınızaaaaaaaa

Tepki Skoru
0
slm burcu özlem ben.sevalin arkadaşı.site gercekten çok güzel.hepinize kpssde basarılar diliyorum.kesinlikle işi çok sıkı tuun.bu bölümün ögretmeni olmak çok güzel ve keyifli.o küçücük yürekler insanı okadar mutlu ediyoki.görüsmek üzere.bu arada sevale slm söyle.

Tepki Skoru
0
slm ozlem .hatırladim.umarım ıyısın.kpss belası harbı bela bısey ya... ne yapcaz bılmıyorum.ben duzcedeyım. boluya gıdınce selamını ıletırım...kendine ıyı bak...

Tepki Skoru
0
burcucum sevale söyle o da sıkı çalışsın.sonucunun çok güzel olacagına inanıyorum.basarılar diliyorum kendinize iyi bakın

Tepki Skoru
0
slm arkadaşlar ben pamukkale üni okul öncesi öğretmenliğinde okuyorum. 2. sınıfım yazın yaz okulnda üstten ders almayı düşünüyorum. 3. sınıf derslerinden en çok açılanları hangileri ve hocalar zorluyo mu cevap yazarsanız çok mutlu olurum

Tepki Skoru
0
ben bolu abant izzet baysal üniversitesinde okuyoruum yaz okulu açılacak 3 sınıftan sınıf yönetimi ve materyal geliştirme dersleri açılacak eğeer ders almayı düşünürseeen sana elimizden geldiğincee yardımcıı olurum bende üsteen ders alaacam
AZİZ ERCAN 2.SINIF

Tepki Skoru
0
azizcimmm istek olduğunda çoğunluk sağlanırsa dilekçe vererek sadece bizim bölümün aldığı derslerden de açtırabiliyormuşuzz .....  

hmmmm ben burcu buarada :thumbsup:

Tepki Skoru
0
burcucum ben mezun oldum.ben 4 teyken sen 1.sınıfmışsın.nasıl gidyo okul.elif hoca nasıl

Tepki Skoru
0
yaa burcu arkadaşlar öle dedi ikisini kesin açılıyo diyolar materyal ve sınıf yönetimini bana öle dediler

Tepki Skoru
0
teşk ederim aziz cim bizim okulda sınıf yönetimi dersine giren hoca çok zorluyo. burda alırsam süper olur bakalım olursa yatay geçiş yapmayı düşünüyorum boluya teşk ederim . ama bu dersler kesin açılır mı dersin

Tepki Skoru
0
ebru bende yatay geçiş yaptım antalyadan şimdi boluda 2. sınıf okuyorum bolunu eğitimi gerçekten çook kaliteli uygulamaya yönelik ve üst sınıflar hocalar gerçekten çook anlayışlı inşallh geçiş yaparsın bu sene üstten ders alacak çook kişi var açılacak kesin diyolar

Tepki Skoru
0
ay açılsın yaa da senye azıcık rahatlayım. geçiş üşünüyorum ama ingilizcem var alttan kabul edrler mi bilmiyorum yinde vercem belgelerimi

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle